رضایت تیم ملی از میزبانی چینی‌ها

تیم ملی از شرایط میزبانی چینی ها رضایت کامل دارد. این در حالی است که هنوز در آسیا برخی ......

 تیم ملی از شرایط میزبانی چینی ها رضایت کامل دارد. این در حالی است که هنوز در آسیا برخی از تیم ها سعی می کنند با ایجاد حاشیه برای تیم میهمان تمرکز تیم حریف را بهم بزنند و از این طریق به نتیجه گیری کمک کنند. این اتفاق بارها در کشورهای عربی حوزه خلیج فارس برای ایرانی ها رخ داده است که مهمترین آن ماجرای کشک و بادمجان معروف در بحرین بوده است.
 

به گزارش "ورزش سه"، این بار و البته با حضور محمد رضا ساکت در فدراسیون فوتبال هیچ چیز به قضا و قدر سپرده نشده و فدراسیون فوتبال سعی کرده همه اقدامات لازم و حرفه ای پیش از بازی را انجام دهد. یکی از آنها اعزام نماینده فدراسیون فوتبال به چین پیش از سفر تیم ملی بوده است. نماینده ای که همه چیز را بررسی و کمبودها را به فدراسیون فوتبال اعلام کرد تا پیش از سفر تیم ملی به چین موانع برطرف شد. این یکی از اقداماتی است که شاید اولین بار است صورت می گیرد. پیش تر این کار را کی روش انجام می داد.


محمد رضا ساکت، رئیس سازمان تیم های ملی که در چین بسر می برد درباره میزبانی چینی ها می گوید: میزبان همه موارد استاندارد ورزشی را برای حضور تیم ملی رعایت کرده و ما از عملکرد آنها رضایت داریم.

 

تگ ها


فوتبال