رضایت دی فرانچسکو از کسب 1 امتیاز

سرمربی جالوروسی از نتیجه تساوی بدست آمده مقابل ناپلیها رضایت دارد. شب گذشته دو تیمآ اس رموناپولیدر دیداری جذاب و تماش ......

سرمربی جالوروسی از نتیجه تساوی بدست آمده مقابل ناپلی‌ها رضایت دارد.

شب گذشته دو تیم آ اس رم و ناپولی در دیداری جذاب و تماشایی به مصاف هم رفتند که در پایان با تساوی این دو به پایان رسید.

به گزارش مدال، اوزه بیو دی فرانچسکو، سرمربی رم پس از پایان بازی اظهار داشت: بسیار ناراحتم از اینکه داشتیم پیروز می‌شدیم اما با بدشانسی در دقیقه 90 گل تساوی را دریافت کردیم، ولی نباید از شایستگی‌های تیم حریف هم نگفت؛ آنها به مانند ما بازی خوبی را ارائخ دادند و تساوی نتیجه منصفانه‌ای بود. ما در این دیدار برخی از بازیکنانمان آمدگی لازم را نداشتند و به همین دلیل نتوانستیم 3 امتیاز کامل را به دست آوریم. هر دو تیم در نیمه دوم موقعیت‌‌هایی داشتند اما تنها این ناپلی‌ها بودند که گلزنی کردند. امیدوارم به مانند این بازی بازیکنانم در دیدارهای بعدی هم به خوبی ظاهر شوند.

سرمربی رم در پایان صحبت‌های خود گفت: در حالی که خوب بازی می‌کردیم در اواخر بازی مانولاس را از دست دادیم و این کار را برای ما کمی سخت کرد. باید تنوع را در بازی‌هایمان بیشتر کنیم و رو به جلوتر حرکت کنیم. مشکلی که داریم این است که جلو که می‌افتیم عقب می‌نشینیم و از همین طریق هم گل می‌خوریم. باید توپ را بیشتر تحت کنترل خود بگیریم و به شیوه‌ دیگری بازی کنیم.

تگ ها


رم سری آ فوتبال