رضایت رانیری از بازیکنان و هواداران رم

کلودیو رانیری توانست در اولین بازی خود روی نیمکت رم، امپولی را شکست دهد. او پس از این دیدار اعلام کرد از بازیکنان و هوادارانش تشکر می‌کند....

سرمربی جدید تیم رم پس از اولین برد جیالوسی به خبرنگاران گفت: بازی سختی بود و از واکنش بازیکنان راضی هستم. با توجه به غیبت چندین بازیکن، نا آمادگی برخی دیگر و فقدان حضور رهبران تیم در زمین، باید از نتیجه راضی بود. باید به بچه ها تبریک بگویم چون مستحکم ماندند و عملا اجازه ندادند امپولی روی دروازه ما فرصت جدی گلزنی خلق کند. نمی دانم چه شد که آن گل را از امپولی دریافت کردیم. قاعدتا توپ در آن صحنه باید دفع می شد. گل دوم آنها هم هند بود که به درستی مردود شد. باید از هوادارانمان که امشب به ما کمک کردند، تشکر کنم. انتظار بازی بهتری از تیمم نداشتم. جو آشفته، عصبی و نگران تیم با توجه به اتفاقات اخیر را باید در نظر گرفت بنابراین نمی توانستم انتظار بازی بهتری داشته باشم. رم امسال گل های زیادی از روی ضدحملات و توپ های برگشتی خورده است، بنابراین به بچه ها گفتم اول دفاع را محکم بچسبید. راهکارهایی برای کاهش تعداد گل های خورده رم دارم اما آن‌را به شما نمی گویم چون آنوقت بی ارزش می شوند.
 
 رانیری در ادامه گفت: اینجا هستم تا در مدت زمان حضورم در رم، به این تیم کمک کنم تا گل های کمتری دریافت کند. برای تیمی در حد رم غیرقابل قبول است که اینطور گل های متعددی می خورد. رم تیمی است که به حد کافی در خط حمله کیفیت دارد بنابراین نباید نگران بود چون دیر یا زود به گل می رسیم اما مسئله مهم، گل نخوردن است. باید تمرکز تیم روی کارهای دفاعی معطوف شود. باید این وضعیت خط دفاعی را سر و سامان بدهم. قطعا در هیچ تیم دیگری به جز رم حاضر نبودم با این شرایط، مسئولیتی بپذیرم. (قراردادی سه ماهه برای فقط 12 بازی) اما رم فرق می کند. این باشگاه هر موقع با من تماس بگیرد، در دسترس هستم. پاستوره؟ در تیم من، نام ها و سطح دستمزد بازیکنان، نفرات حاضر در زمین را مشخص نمی کند. هرکسی در تمرینات بهتر باشد، شایسته حضور در ترکیب است. پاستوره فعلا مصدوم است و هنوز در تمرین نتوانسته ام کارش را ببینم. 
رانیری در پایان گفت: عاشق پاتریک شیک شده ام؟ فقط سه روز از آمدنم به رم می گذرد. هنوز با بسیاری از بازیکنان بیش از یک جلسه تمرینی کار نکرده ام چون خیلی از بازیکنان بزرگ تیم در دسترس نبودند. اجازه بدهید چند جلسه با آنها کار کنم سپس می توانم بگویم چه کارهایی از دستشان برمی آید. هنوز فرصت زیادی برای دیدن شیک نداشته ام اما با توجه به تعریف هایی که از او می شنوم، توانایی این را دارد که به بازیکن بزرگی تبدیل شود. او سرعت، تکنیک و شم گلزنی را با هم دارد و در اولین برخورد به وی گفتم اگر مثل دقایقی که مقابل پورتو به زمین رفت، بازی کند قطعا به مردِ مورد علاقه ام تبدیل می شود. امشب دقیقا مطابق انتظارم بازی کرد اما همه از جمله او باید بیشتر تلاش کنند.

 

تگ ها


رم امپولی سری آ فوتبال