رضایت رانیری از وضعیت کنونی رم

رم توانست در خانه مقابل اودینزه به پیروزی برسد...

رم توانست در خانه مقابل اودینزه به پیروزی برسد

سرمربی با تجربه ایتالیایی از وضعیت فعلی تیمش رضایت دارد.

به گزارش مدال، پس از برد ۱-۰ رم مقابل اودینزه، کلودیو رانیری مصاحبه ای با خبرنگاران داشت. او با رم موفق شد دومین برد ۱-۰ خود را جشن بگیرد.

رانیری در گفتگویی با اسکای اسپورت ایتالیا اظهار داشت:

"در نیمه اول به زحمت افتادیم و سعی کردیم گزینه ضدحملات اودینزه را برای این تیم از بین ببریم. در ۷ دقیقه ابتدایی سختی کشیدیم اما بعد موفق به انجام این کار شدیم. باید به بچه ها تبریک بگویم که در لحظات سخت هم تمرکز خود را از دست نمی دهند و دست از تلاش بر نمی دارند. می دانستم که بازی سختی در انتظار ماست.

در نیمه اول مجبور شدیم با ۴ مدافع وسط بازی کنیم؛ مارکانو خودش را در پست فول بک چپ بهتر با شرایط وفق داد اما ژسوس موفق نشد. با ورود فلورنتزی در نیمه دوم شرایط عوض شد. پلگرینی به تازگی از مصدومیت برگشته است با این حال در نیمه دوم به بازی گرفته شد. فقط سه تعویض داشتیم و ده روسی نیز به دلیل مصدومیت زمین را ترک کرد.

همه تیم هایی که به دنبال کسب سهمیه هستند، تا پایان تلاش خواهند کرد و در نهایت جزئیات است که رتبه تیم ها در جدول را مشخص می کند. میلان، لاتزیو آتالانتا تا انتها در کورس هستند و در هفته آخر مشخص می شود چه تیمی به لیگ قهرمانان اروپا می رود و چه تیمی راهی لیگ اروپا می شود."