رضایت سولسشر از عملکرد دفاعی شیاطین سرخ

شیاطین سرخ در یک بازی حساس مقابل لیورپول به تساوی رسیدند...

شیاطین سرخ در یک بازی حساس مقابل لیورپول به تساوی رسیدند

سرمربی نروژی از عملکرد دفاعی تیمش راضی است.

به گزارش مدال، اوله گونار سولسشر پس از تساوی بدون گل منچستریونایتد مقابل لیورپول، به تمجید از عملکرد تدافعی تیمش پرداخت.

در روزی که سولسشر هر سه تعویض خود را به اجبار در نیمه اول به کار گرفت، فضای زیادی برای تغییرات تاکتیکی فراهم نبود. سولسشر پس از بازی گفت:

در نیمه اول تمامی بد شانسی‌های ممکن رخ داد. چهار مصدوم داشتیم و مجبور بودیم مارکوس راشفورد را در زمین نگه داریم. بعد از ظهر سختی به نظر می‌رسید. یادم نمی‌آید لیورپول فرصتی داشته باشد. با وجود این که مالکیت توپ برای آن‌ها بود، یادم نمی‌آید داوید دخیا مهاری داشته باشد. 

عملکرد تدافعی تیم 

"اسکات مک تومینی عالی بود. منتظر فرصتی بودم تا از اسکات استفاده کنم و او امروز درن فلچر ما بود. وقتی حریف به گل نیاز دارد و محمد صلاح را بیرون می‌کشد، مشخص می‌شود که لوک شاو بازی خوبی را پشت سر گذاشته است. او قطعا بهترین بازی خود زیر نظر من را انجام داد."

مصدومیت‌ها

"چند بازیکن دچار مصدومیت‌های عضلانی و مشکل از ناحیه همسترینگ شدند. هرگز فکر نمی‌کردم خوان (ماتا) بازیکنی باشد که از ناحیه همسترینگ مصدوم شود! این را به خودش هم گفتم. اگر راشفورد مقابل کریستال پالاس بازی کند، تعجب خواهم کرد. نمی‌گویم راشفورد هدف (خطاهای) حریف بود ولی چند تکل روی او زده شد و در حالت عادی باید در دقیقه ۵ او را بیرون می‌کشیدیم. چند بچه خوب داریم که به تیم ملحق می‌شوند و من چهارشنبه مقابل کریستال پالاس یازده بازیکن در زمین خواهم داشت!"