رضاییان: استادیوم جم تا هفته آینده آماده می‌شود

بهرام رضاییان مدیرعامل باشگاه پارس جنوبی جم مدعی شد ورزشگاه شهر جم تا هفته آینده آماده میزبانی در لیگ برتر خواهد بود....

مدیرعامل باشگاه پارس جنوبی گفت: طبق بودجه‌ای که در اختیار داشتیم وارد نقل و انتقالات شدیم و تا آنجا که می‌توانستیم نفرات مدنظر سرمربی را جذب کرده‌ایم.

به گزارش مدال، بهرام رضاییان در خصوص تعویق مسابقات لیگ برتر گفت: به هر حال برنامه‌ریزی به شکلی بود که همه چیز به هم خورد اما شرایطی برای ورزشگاه‌ها پیش آمده که ما امیدواریم زیرساخت‌های استادیوم‌ها درست شود.

وی افزود:‌ درست است که زمان قرعه‌کشی لیگ و برگزاری مسابقات به هم خورد ولی امیدوار هستیم استادیوم‌ها به شرایط استاندارد و مطلوب برسند.

مدیرعامل باشگاه پارس در خصوص آخرین وضعیت تیمش گفت: خوشبختانه در استادیوم جم دوربین‌ها و صندلی‌ها نصب شده و در هفته آینده نیز مشکلات استادیوم ما نیز برطرف خواهد شد. خوشبختانه شرایط تیم ما هم امیدوار کننده بوده و اردوهایی که نیاز داشتند برای‌شان فراهم کردیم. امیدوارم کمالوند هم از وضعیت تیمش راضی باشد.

رضاییان در خصوص نقل و انتقالات تیمش گفت: با توجه به بودجه‌ای که در اختیار داشتیم وارد نقل و انتقالات شدیم و تا آنجا که می‌توانستیم نفرات مدنظر سرمربی را جذب کرده‌ایم.

اخبار مرتبط:
وطن‌خواه: تاخیر در شروع لیگ خوب نیست

تگ ها


بهرام رضاییان پارس جنوبی جم میزبانی قرعه‌ــکشی‌ــلیگ‌ــنوزدهم قرعه کشی لیگ برتر پارس جنوبی جم لیگ برتر خلیج فارس فوتبال