رضاییان: اعتراض آل‌کثیر ناشی از مسائل مالی است

معاون باشگاه نفت آبادان گفت: نیمی از اعتراض بازیکنان به طور قطع به خاطر مسائل مالی است....

معاون باشگاه نفت آبادان گفت: نیمی از اعتراض بازیکنان به طور قطع به خاطر مسائل مالی است.

به گزارش مدال،مسعود رضاییان معاون باشگاه نفت آبادان ،در مورد بازی روز گذشته این تیم مقابل پارس جنوبی که با تساوی بدون گل به پایان رسید گفت: خوشبختانه توانستیم از این بازی یک امتیاز بگیریم که ارزشمند بود زیرا کمتر تیمی توانسته از جم با پیروزی خارج شود.

وی در خصوص اینکه مشکلات مالی باشگاه نفت آبادان برطرف شده یا خیر اظهار داشت: مشکلات که برطرف نشده اما تلاش ها در حال انجام شدن است و اگر مشکل خاصی پیش نیاید به زودی پرداختی به تیم خواهیم داشت اما برای پرداخت پول تاریخی را نمی توانم اعلام کنم چون همه چیز بستگی به امضاها و به به ثمر نشستن تلاش ها دارد. 

رضاییان با اشاره به مشکلات مالی باشگاه ها و منابع درآمدی کمی که باشگاه ها دراختیار دارند ادامه داد: ما همه قوانین فوتبال را طبق قوانین فیفا پیش می بریم اما در مورد درآمدزایی هیچ چیزمان شبیه قوانین دنیا نیست. منابع درامدی باشگاه ها چندان مشخص نیست. بر فرض هم که با رایزنی های زیاد بخشی از مشکلات باشگاه ما برطرف شود یا اصلا تا پایان فصل منابع مالی ما تامین شود برای سال بعد چه باید کرد؟ این مشکل فقط برای نفت آبادان نیست و کل فوتبال ما درگیر آن هستند.

معاون باشگاه نفت آبادان در ارتباط با پست اینستاگرامی عیسی آل‌کثیر مبنی بر ترک نفت آبادان و خداحافظی اش از این تیم به دلیل ناراحتی از اینکه در ترکیب قرار نگرفته گفت: بازیکنان ما تازه 8 صبح با اتوبوس از جم رسیده اند. قطعا تیم خسته است و ترجیح می دهیم بعد از استراحت با بازیکنان صحبت کنیم و پای درددلشان بشینیم. به طور قطع می توانم بگویم بیش از نیمی از این اعتراض ها به مسائل مالی هم باز می گردد. اگر تیم ما از نظر مالی شرایط بهتری داشت قطعا شکل اعتراض ها جور دیگری می شد و شاید هم بروز پیدا نمی کرد. در حال هر بازیکنی باید در زمین خودش را ثابت کند. تیم فوتبال با 11 بازیکن است و مربی بیشتر که نمی تواند بازیکن به زمین بفرستد. به هر حال این مسائل با صحبت کردن قابل حل است و ما هم به زودی با آل کثیر صحبت می کنیم. 

رضاییان در مورد اینکه با توجه به شرایط مالی باشگاه خود اسکوچیچ سرمربی تیم برای باشگاه شرطی نگذاشته گفت: او یک مربی اخلاق مدار است و وقتی می بیند در باشگاه همه در حال تلاش هستند تا مشکلات رفع شود درک می کند و همین درک کردن او برای ما بسیار ارزشمند است.

بیشتربخوانید:

سرگردانی هواداران در بازی نفت آبادان و پارس جنوبی

تگ ها


نفت ابادان رضائیان نفت آبادان