رضاییان: به دنبال بستن تیمی جوان و بومی هستیم

مدیرعامل پارس جنوبی از آغاز فعالیت‌های نقل و انتقالاتی این باشگاه خبر داد....

مدیرعامل باشگاه پارس جنوبی گفت: پس از جمع بندی نظرات کارشناسی در مجموعه مدیریتی باشگاه آقای کمالوند که از مربیان جوان و در عین حال باتجربه هستند با قراردادی دو ساله هدایت تیم پارس جنوبی را برعهده گرفتند.

به گزارش مدال، بهرام رضاییان درباره انتخاب فراز کمالوند به عنوان سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم عنوان کرد: طی یک هفته گذشته مذاکرات مختلفی را با مربیان مختلف انجام دادیم و به دو گزینه نهایی رسیدیم. به همین خاطر برنامه‌های آقایان فراز کمالوند و مجتبی حسینی در هیات مدیره مورد بررسی قرار گرفت و پس از جمع بندی نظرات کارشناسی در مجموعه مدیریتی باشگاه آقای کمالوند که از مربیان جوان و در عین حال باتجربه هستند با قراردادی دو ساله هدایت تیم پارس جنوبی را برعهده گرفتند.

وی ادامه داد: آقای کمالوند سابقه کار کردن با تیم‌های پرهوادار را دارد. ایشان در تراکتورسازی، نفت آبادان و سایر تیم‌هایی که بودند ارتباط نزدیکی با هواداران داشتند و قطعا در جم نیز این روند را ادامه خواهند داد. او بسیار باانرژی کارش را استارت زده و ان‌شاالله بتوانیم در فضای همدلی کار را جلو ببریم و فصل خوبی را پشت سر بگذاریم.

وی در پایان درباره فعالیت‌های نقل و انتقالاتی باشگاه خاطرنشان کرد: بلافاصله بعد از آنکه با آقای کمالوند قرارداد بستیم لیست بازیکنان مورد نظر ایشان را دریافت کردیم. فعالیت‌هایمان را در نقل و انتقالات را ساعتی بعد از سرمربیگری کمالوند استارت زدیم. کار ما حالا وارد فاز تازه‌ای شده و ان‌شاالله با همکاری یکدیگر تیمی خوب، جوان، انرژیک که نفرات بومی نیز در آن حضور خواهند داشت را می‌بندیم و روانه مسابقات می‌کنیم.

بیشتر بخوانید:
نقی‌زاده در فکر جدایی از تراکتور
نقل و انتقالات/مذاکره جدی استقلال با شش بازیکن جدید
واکنش بیرانوند به شایعه انتقالش به رم

 

تگ ها


پارس جنوبی جم پارس جنوبی تغییرات در پارس جم فراز کمالوند بهرام رضاییان نقل انتقالات نقل و انتقالات تابستانی نقل و انتقالات پارس جنوبی جم لیگ برتر خلیج فارس فوتبال