رضاییان در تلاش برای جلب رضایت کی روش

مدافع راست لژیونر تیم ایران مقابل پاناما سومین بازی متوالی نیمکت نشینی را تجربه کرد ......

مدافع راست لژیونر تیم ایران مقابل پاناما سومین بازی متوالی نیمکت نشینی را تجربه کرد.

رامین رضاییان بعد از بازگشت به دفاع راست ایران در مرحله انتخابی جهانی در دیدارهای تدارکاتی جزو نفرات ذخیره بوده و فقط به عنوان بازیکن تعویضی وارد زمین می شود تا بتواند جایگاهش را از وریا غفوری پس بگیرد ولی فعلا از دست یافتن به این مهم بازمانده است.


رضاییان که در دو بازی تدارکاتی تیم ملی ایران مقابل توگو و روسیه، از دقیقه ۸۳ جانشین غفوری برابر روسیه شد اما این فرصت کم برای خودنمایی او کافی نبود ولی نکته دیگر برای این مدافع راست قرار گرفتن بین نفرات ذخیره تیم اوستنده در ژوپیر لیگ بلژیک است طوری که در ۶ هفته گذشته جزو ترکیب نبوده و تنها در دو دیدار اخیرشان فرصت های در لحظات پایانی وارد زمین شده است.


مدافع راست لژیونر تیم ملی دو هفته قبل با وجود حضور در ۱۰ دقیقه پایانی بازی اوستنده موفق شد گلزنی کند ولی همچنان در تیم ایران نیز نیمکت نشین بوده و پنج شنبه شب مقابل پاناما برای سومین دیدار متوالی از ابتدا در ترکیب جای نگرفت؛ رضاییان از دقیقه ۵۹ که به جای وریا غفوری به زمین رفت یک پاس در عمق خوب به آزمون داد و یک ارسال داشت و در کارهای دفاعی نیز چندان اجازه نداد پاناما موقعیت چندانی از جناح چپ شکل دهد.


رضاییان حالا امیدوار است بتواند بیشتر نظر کارلوس کی روش را جلب کند و فرصت بیشتری در مسابقه پیش رو مقابل ونزوئلا و دیگر دیدارهای تدارکاتی برای نمایش بازی خود داشته باشد.

 

 

 

 

f

تگ ها


اخبار روز فوتبال