رضاییان: سهمیه بگیریم مجوز حرفه‌ای هم خواهیم گرفت

مدیرعامل باشگاه پارس جنوبی جم گفت: در صورت گرفتن سهمیه حضور در لیگ قهرمانان آسیا نگرانی بابت حضور در این مسابقات نخواهیم داشت ......

مدیرعامل باشگاه پارس جنوبی جم گفت: در صورت گرفتن سهمیه حضور در لیگ قهرمانان آسیا نگرانی بابت حضور در این مسابقات نخواهیم داشت. بهرام رضاییان در گفت وگو با خبرنگار ورزشی  خبرگزاری  تسنیم  در مورد عدم صدور مجوز حرفه ای از سوی کمیته بدوی برای باشگاه پارس جنوبی جم اظهار داشت: برای باشگاه ما گرفتن مجوز حرفه ای پروسه ای زمان بر است و زمان کافی هم برای دریافت این مجوز داریم.

وی که تیمش به عنوان صدرنشین لیگ شانس کسب سهمیه حضور در لیگ قهرمانان آسیا را دارد، یادآور شد: همه هدف ما این است که بتوانیم جایگاه فعلی مان را حفظ کرده و سهمیه حضور در لیگ قهرمانان آسیا را بدست آوریم و در کنار این موضوع نیز تلاش خواهیم کرد مجوز حرفه ای هم برای باشگاه پارس بگیریم.

رضاییان افزود: با شرایطی که باشگاه ما دارد نگرانی بابت گرفتن مجوز حرفه ای نداریم و فقط نیاز به زمان است تا این اتفاق رخ دهد. سازمان لیگ برای صدور مجوز حرفه ای برای باشگاه ها کلاس های آموزشی گذاشته و نماینده ما در این کلاس ها حضور دارد. برای گرفتن این مجوز نیاز به یکسری مدارک و اسناد و همچنین امکانات داریم که در حال فراهم کردن آنها هستیم.

تگ ها


اخبار روز پارس جنوبی جم فوتبال