رضاییان می خواهد به آلمان برود

رامین رضاییان که این روزها در تمرینات باشگاه اوستنده بلژیک حضور دارد، بر خلاف خواسته مسئولان این باشگاه راضی به امضای قرارداد 4 ساله با باشگاه بلژیکی نیست ......

رامین رضاییان که این روزها در تمرینات باشگاه اوستنده بلژیک حضور دارد، بر خلاف خواسته مسئولان این باشگاه راضی به امضای قرارداد 4 ساله با باشگاه بلژیکی نیست.

به گزارش مدال به نقل از خبرورزشی: رامین با انگیزه بالایی راهی تمرین تیم بلژیکی شد و پس از موفقیت به عنوان بازیکن تستی، نظر سرمربی این تیم را به خود جلب کرد با این حال او نمی خواهد قرارداد 4 ساله امضا کند.

رامین به باشگاه بلژیکی اعلام کرده حاضر است به مدت 2 سال با این تیم قرارداد امضا کند و زمانی بیش از این به هیچ عنوان مدنظرش نیست. اما دلیل مخالفت رامین با پیشنهاد باشگاه بلژیکی چیست؟

رامین به حضور در اوستنده به عنوان پلی به سوی حضور در باشگاهی بزرگ تر می اندیشد. هدف او دیده شدن در جام جهانی و حضور در باشگاهی مطرح در اروپا است. رامین تصمیم دارد در زمان جام جهانی عضو تیمی اروپایی باشد و پس از آن به انتخاب ایده آل خود برسد.

هدف رامین حضور در فوتبال آلمان است. او این تابستان نیز تلاش کرد راهی بوندسلیگا شود اما جز چند باشگاه در بوندسلیگا 2 مورد توجه باشگاهی در سطح اول آلمان قرار نگرفت اما با به میدان رفتن در جام جهانی می تواند به خواسته خود نزدیک شود.

 

تگ ها


اخبار روز فوتبال