رضاییان: همه چیز برای حضور استقلال در جم فراهم بود

مدیرعامل پارس جنوبی از در جریان بودن پرونده دیدار این تیم برابر استقلال در کمیته انضباطی خبر داد....

به گزارش "ورزش سه"، با گذشت نزدیک به دو هفته از دیداری که قرار بود در جم برگزار شود و استقلال به دلیل اعلام مثبت شدن چند بازیکن تیمش به کرونا در آن حضور نیافته، همچنان حرف و حدیث در خصوص این بازی زیاد است. اکنون مدیرعامل باشگاه پارس جنوبی مدعی است که تمام تشریفات بازی طبق اعلام فدراسیون برگزار شده و آنها ادله خود را به کمیته انضباطی اعلام کرده‌ و در انتظار رای نهایی در این خصوص هستند.

رضاییان مدیرعامل پارس جنوبی در ابتدا درباره بازی برگزار نشده تیمش برابر استقلال گفت: این موضوع داخلی است. ما پیگیر هستیم و مکاتباتی انجام دادیم. قطعا فدراسیون، کمیته انضباطی و ... این قضیه را حل خواهند کرد و امیدوار هستیم. هنوز جواب خاصی داده نشده. خب باشگاه استقلال به جم نیامدند. ادله خاصی داشتند و هر دو طرف دلایل خود را ارجاع دادند به کمیته انضباطی و در انتظار پاسخ آن هستیم.

مدیرعامل پارس جنوبی در خصوص اینکه آیا ادله استقلال برای آنها پذیرفتنی خواهد بود یا خیر گفت: ما هم لیست بازیکنان استقلال را دیدیم و هم لیست نفراتی که به کرونا مبتلا شدند و طبق لیستی که ما مشاهده کردیم مشخص است به آن حد نصاب نرسیدند و باید می آمدند. وقتی تیم های استقلال و پرسپولیس و تراکتور و ... می خواهند به جم سفر کنند تمهیداتی خاصی انجام می شود و حتی به ما فدراسیون فوتبال اعلام کرد که امکان دارد بازی با یک روز تاخیر انجام شود که یگان ویژه در شهر ماند اما متاسفانه استقلال نیامدند. ما سردرگم بودیم و هم ناظر و داوران آمدند ولی تیم حریف نیامد و ادله ما به نظرمان مستند است و منتظر تصمیم کمیته انضباطی هستیم.

رضاییان در پاسخ به اینکه آیا حضور آنها در زمین تنها برای گزارش ناظر بوده و مشخص بوده که استقلال در زمین حاضر نخواهد شد اینطور پاسخ داد: استقلال باید می آمد و طبق اعلام فدراسیون گفتند همان روز ساعت ۹ صبح اعزام خواهند شد. روز قبل هم که دو بار قرار بود از فرودگاه اعزام شوند که نیامدند. مدیرعامل محترم این تیم گفت که فردا خواهند آمد که باز نیامدند. ما طبق قواعد بازی در زمین حاضر شدیم و شواهد را به کمیته انضباطی می دهند و آنها نظر خودشان را اعلام می کنند.

مدیرعامل پارس درباره شرایط تیم برای بقا گفت: انتهای جدول رقابت خیلی سخت است. بچه ها تلاش می کنند ولی در برهه ای از لیگ تمرکز خود را از دست داده بودند. امیدوارم نمایشی که بچه ها برابر سپاهان به اجرا گذاشتند در ادامه هم داشته باشند و ما به سقوط فکر نکردیم و امیدوارم در لیگ بمانیم.

تگ ها


پارس جنوبی جم استقلال تهران بهرام رضاییان