رضایی: از لحاظ فنی و وجدانی تحت فشار هستم/کدام کشتی گیر را کنار بگذارم؟

بیانیه فدراسیون کشتی مبنی بر این که به خاطر مشکلات مالی و گران شدن ارز و لزوم حضور در مسابقات جهانی 2018 بوداپست و مسابقات زیر 23 ساله های جهان، به احتمال زیاد تیم های ملی به صورت ناقص به این رقابت ها اعزام خواهند شد ......

بیانیه فدراسیون کشتی مبنی بر این که به خاطر مشکلات مالی و گران شدن ارز و لزوم حضور در مسابقات جهانی 2018 بوداپست و مسابقات زیر 23 ساله های جهان، به احتمال زیاد تیم های ملی به صورت ناقص به این رقابت ها اعزام خواهند شد.

علیرضا رضایی در واکنش به این موضوع و بیانیه گفت: بعد از بیانیه ای که فدراسیون درباره اعزام تیم های بزرگسالان و امید به صورت ناقص منتشر کرد، من واقعا نمی دانم که چه بگویم. فقط معتقدم این اتفاق نباید برای ورزش اول مملکت ما بیفتد.

 وی در ادامه افزود: فدراسیون تمام تلاش خودش را در این زمینه انجام داده و می دهد. فدراسیون اگر تیمش را کامل اعزام کند، از لحاظ فنی به نفعش است و واقعا الان برای من این سوال مطرح شده که ما کدام کشتی گیر را می خواهیم کنار بگذاریم؟ من واقعا به لحاظ وجدانی و فنی تحت فشار هستم. خواهشم از وزارت ورزش و شخص سلطانی فر این است که اگر واقعا موفقیت در المپیک 2020 مد نظر هست، به کمک کشت بیایند.

سرمربی تیم امید کشتی آزاد در پایان گفت: واقعا از وقتی این خبر را شنیده ام شوکه هستم. یک موقع است تیم نمی رود، می گوییم نرفته اما الان من کدام شان را نبرم؟ این خیلی برای من به عنوان سرمربی بد است. چون دیده ام بچه ها با چه جدیت و خون دلی تمرین می کنند و خانواده های آنها هم چشم انتظار موفقیت شان هستند.

تگ ها


کشتی