رضایی باید حداقل سهمیه آسیا بگیرد/ به پرسپولیس و سپاهان نامه زدیم

سرپرست باشگاه ذوب آهن گفت: رحمان رضایی تعهد داده است ذوب آهن را به جایگاه واقعی‌اش برگرداند و باید حداقل سهمیه آسیا بگیرد....

به گزارش مدال و به نقل از مهر، احمد جمشیدی، درباره انتخاب رحمان رضایی به عنوان سرمربی جدید تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان گفت: بعد از بررسی تمام جوانب به این نتیجه رسیدیم که رحمان رضایی به عنوان سرمربی انتخاب شود و از امروز کار را شروع می کنیم. ان شاءالله رضایی بتواند به تعهدی که داده عمل کند. ذوب آهن باشگاه بزرگ و ریشه داری است. ان شاءالله که رضایی از عهده کار بر بیاید و با قولی که داده است، تیم را به جایگاه خودش بازگرداند.  

سرپرست باشگاه ذوب آهن در پاسخ به این سئوال که آیا رضایی قول کسب سهمیه آسیا داده است؟ تاکید کرد: بله. رضایی می داند به چه باشگاه بزرگی آمده است. ذوب آهن جزو چهار، پنج تیم بزرگ ایران است و رضایی باید بتواند از عهده کار بر بیاید و حداقل سهمیه آسیا بگیرد!  

جمشیدی همچنین درباره اختلافاتی که گفته می شود در انتخاب سرمربی جدید ذوب آهن و حضور رضایی وجود داشته است، به گفتن یک جمله کوتاه بسنده کرد و گفت: اختلافی وجود نداشت.

وی درباره جدایی بازیکنان تاثیرگذار ذوب آهن در نقل و انتقالات و سخت بودن کار ذوبی ها برای فصل بعد، یادآور شد: نمی توانستیم جلوی بازیکنانی که به باشگاه تعهد نداشتند را بگیریم. متاسفانه بعضی از باشگاه ها دست و دلبازی می کنند و مبالغی پیشنهاد می دهند که وسوسه کننده است. بودجه باشگاه ذوب آهن مشخص و محدودتر است. بازیکنان با پیشنهادات جدید، تحریک  به جدایی می شوند. با این حال مطمئن باشید تیم خوبی برای فصل بعد می بندیم.

سرپرست باشگاه ذوب آهن درباره جدایی احسان پهلوان و دانیال اسماعیلی فر و اینکه گفته می شد این بازیکنان نیم فصل قرارداد دارند، اظهار کرد: بله آنها نیم فصل قرارداد داشتند ولی توافق مالی نشده بود. البته ما به کمیته تعیین وضعیت، باشگاه پرسپولیس و باشگاه سپاهان نامه زدیم تا تکلیف این بازیکنان مشخص شود.  

جمشیدی در واکنش به انتقال محمد نژادمهدی از ذوب آهن به سپاهان تصریح کرد: تعهد و قرارداد نژادمهدی با ذوب آهن تمام شده بود. مبالغی که سایر باشگاه ها ارائه می دهند، بالا است و بازیکن هم دنبال همین است. عِرق و تعصب نسبت به قبل کمتر شده است. ما در چند پُست مشکل داریم و باید تیم را تقویت کنیم.

وی همچنین درباره وضعیت دراکو بیدوف و ایوان مارکوویچ دو مهاجم خارجی ذوب آهن خاطرنشان کرد: مارکوویچ قرارداد دارد و یک سال دیگر در تیم می ماند. ماندن بیدوف هم به نظر رحمان رضایی بستگی دارد.  

بیشتر بخوانید:

«مارکوویچ» در ذوب آهن ماندنی شد/ «بیدوف» منتظر نظر رحمان رضایی

فوری: رحمان رضایی سرمربی جدید ذوب آهن

 

 

تگ ها


رحمان رضایی تیم فوتبال سپاهان اصفهان تیم فوتبال پرسپولیس احمد جمشیدی ذوب آهن تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان فوتبال ایران ذوب آهن لیگ برتر خلیج فارس فوتبال