رضایی: بلبلی بازیکن ما است و به دلیل جوانی‌اش جدا تمرین می‌کند!

مدیرعامل فولاد مدعی شد محمد بلبلی هافبک جدید استقلال بازیکن این تیم است و صرفا به دلیل «جوانی» همراه با فولادی‌ها تمرین نمی‌کند....

مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان گفت: بلبلی بازیکن ما است و با توجه به کم‌تجربگی و جوانی‌اش جدا تمرین می‌کند.

به گزارش مدال، حبیب رضایی در حاشیه تمرین تیم فولاد خوزستان در تهران در جمع خبرنگاران  در مورد فصل نقل و انتقالات اظهار داشت: از آنجایی که اولین تیمی بودیم که مربی‌مان را انتخاب کردیم و اردویمان را آغاز کردیم در فصل نقل و انتقالات با توجه به استراتژی‌ که داشتیم ابتدا با بازیکنان بومی استان قرارداد بستیم و با توجه به پلن سرمربی تیم بازیکنان مورد نظرمان را جذب کردیم.

رضایی در مورد قرارداد بلبلی با باشگاه فولاد خوزستان گفت: با بلبلی قرارداد سه ساله امضا کردیم و او بازیکن ماست اما با توجه به کم تجربگی و جوانی‌اش جدا تمرین می‌کند. ما نامه نگاری با سازمان لیگ کرده‌ایم و در تاریخ  ۲۹ تیر جلسه تعیین وضعیت برای رسیدگی به این بازیکن است.

مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان در مورد شایعه جذب منتظری بازیکن استقلال گفت: پژمان بازیکن بزرگی است که فوتبالش را از فولاد شروع کرده اما ما ۶ سهمیه لیگ برتری خود را جذب کرده‌ایم.

مدیرعامل باشگاه فولاد در مورد پرداختی‌های زیاد برخی باشگاه‌ها به بازیکنان برای جذب آنها عنوان کرد: فولاد بر اساس استراتژی خودش حرکت می‌کند یکی از عواملی که باعث شد نکونام را انتخاب کنیم این بود که نگاهش به بازیکنان بومی و تیم‌های پایه و آکادمی باشگاه بود. فولاد کارخانه بازیکن سازی است و در تلاش هستیم که از تولیدات خودمان استفاده کنیم و به تیم ملی هم بازیکن بدهیم

رضایی در مورد وضعیت کولی بالی گفت: کولی بالی بازیکن نفت مسجدسلیمان بود و قراردادش هم تمام شد. به همین دلیل با او وارد مذاکره شدیم او گفت پولم را از نفت هنوز نگرفته‌ام اما به او گفتیم که نفت مسجدسلیمان هم استانی ما است و اولویت با این تیم است که او گفت که برای من بلیت نگرفته‌اند و مدتی است در خوزستان مانده ام حاضرم دو سال بازی نکنم اما به تیم نفت هم نمی‌روم در نهایت با این تیم قرارداد دوساله بستیم. 

وی در مورد برگزاری فینال جام حذفی در ورزشگاه فولاد خوزستان و خسارت میلیاردی به این ورزشگاه و اینکه سازمان لیگ به این تیم  پاسخ نمی دهد، گفت: شرکت فولاد خوزستان در راستای مسئولیت‌های اجتماعی خودش یک ورزشگاه خوب که پاسخگوی هر ایرانی است بسازد. درخواست استاندار محترم و سازمان لیگ برای برگزاری این مسابقه داشتند در نهایت به سازمان لیگ نامه نوشتیم که هنوز به ما جواب نداده اند و به همین دلیل به وزارت ورزش نامه زده ایم که بتوانیم خسارت خود را دریافت کنیم.

رضایی گفت: نامه نگاری با سازمان لیگ داشتیم که مبلغ ۲۰۰ میلیون تومانی به حساب باشگاه ها واریز شده و امیدواریم بازهم به حساب باشگاه ها پول واریز شود.

مدیرعامل باشگاه فولاد در مورد اینکه ورزشگاه فولاد شرایط استاندارد را برای لیگ برتر دارد یا نه گفت: ورزشگاه های حاضر در کشور نیاز به بازنگری دارد و خوشحالیم که نگاه فدراسیون فوتبال به سمت استاندارد سازی می رود و هر کسی بتواند مسابقه را در روی صندلی خودش تماش کند و شماره گذاری بشود. ورزشگاه ما هم در حال تجهیز و تکمیل است.

وی در مورد اینکه اگر ورزشگاه شما برای لیگ برتر آماده نشود بازی‌های شما در کجا برگزار خواهد شد گفت: این دیگر مربوط به نظر دوستان است و من چیزی در این مورد نمی‌توانم بگویم.

وی در مورد جذب عبدالله زاده که هفتمین خرید لیگ برتری بود آیا قرار است از تیم بازیکنی کنار برود گفت: هنوز با کادرفنی جلسه ای در این خصوص نداشتیم اگر اتفاقی بیفتند به رسانه‌ها می‌گوییم.

اخبار مرتبط:
نکونام: منتظری دوست دارد لژیونر شود/ یک بازیکن از جمع ما جدا می‌شود

تگ ها


باشگاه فولاد فولاد خوزستان محمد بلبلی بلبلی استقلال حبیب الله رضایی استقلال فولاد خوزستان لیگ برتر خلیج فارس فوتبال