رضایی: به بازی پرسپولیس جو نمی‌دهیم

دروازه بان جوان ماشین سازی ادعا می‌کند داور به بی احتیاطی های بازیکنان فولاد توجهی نمی کرد و او به خاطر این مسئله تا مرز مصدومیت پیش رفت....

به گزارش "ورزش سه"، محمد امین رضایی در مورد شکست یک بر صفر ماشین سازی مقابل فولاد گفت: بازی خیلی سختی داشتیم و فکر می‌کنم گرم‌ترین روز اهواز بود و در نیمه دوم هوا ۴۹ درجه و تحملش برای ما بسیار سخت بود. قبل از اینکه از تبریز به اهواز برویم  کاپشن تنمان می کردیم چون  که هوای تبریز سرد بود. در نیمه اول گلی هم که دریافت کردیم به خاطر شرایط آب و هوایی و زمین بسیار بد فولاد بود که ما اصلاً نتوانستیم خودمان را با شرایط وفق بدهیم وگرنه می توانستیم مثل بازی قبلی کلین شیت کنیم ولی در مجموع بازی بسیار خوبی انجام دادیم.


او در  این باره ادامه داد: ما آنچنان بازیکن نداریم و مهره اصلی مان یعنی محمد امین اسدی را در اختیار نداشتیم و  بالاخره این موضوع تاثیرگذار بود و از طرفی زور فولاد به ما چربید. خدا را شکر در نیمه دوم خیلی خوب بازی کردیم و در دقایق آخر به حریف  فشار آوردیم ولی متاسفانه بخت با ما یار نبود و شکست خوردیم.


وی در مورد مصدومیتی که در دیدار با فولاد برایش پیش آمد این گونه توضیح می دهد: در آن صحنه بازیکن فولاد خیلی بی احتیاطی کرد و داور می‌توانست اخراج کند که به نظرم آن صحنه را ندید و توپ  بیرون رفته بود و اصلا دلیلی نداشت بازیکن پای من را بزند و جای استوکش روی زانوی من باقی مانده است. در نیمه دوم هم یک برخورد با شیمبا داشتم که توپ را گرفته بودم و او با زانو به صورتم برخورد کرد و به نظر من داور به بی احتیاطی های حریف اهمیتی نمی داد و باید  سختگیرانه تر عمل میکرد که برخوردها اینگونه شدید نباشد.


دروازه بان ماشین سازی در مورد پنالتی که داور برای فولاد گرفت گفت: من زیاد به یاد ندارم ولی در آن صحنه داور  خیلی سخت گیرانه سوت زد. نمی خواهم بیشتر از این در مورد داوری صحبت کنم . ما تمام  تلاشمان را کردیم و چیزی که خوشحالم می‌کند این است که بچه‌ها از جان مایه می‌گذارند و پشت هم از یکدیگر دفاع می‌کنند این چیزی بود که تیم ما از اول فصل آن را نداشت و  به خاطر تغییرات زیادی که ایجاد می شد بازیکنان مدام دچار سردرگمی بودند و الان با اینکه بازیکن کم داریم اما تیم ما به ثبات و یکپارچگی رسیده است. شما حساب کنید در ترکیب ما ۵,۶ بازیکن زیر ۲۳ سال وجود دارد. خود من تازه ۲۴ سالم است و کاپیتان ما متولد ۷۶ است و تیم جوانی داریم ولی واقعا در این چند بازی خوب کار کردیم.


 رضایی در ادامه اضافه کرد:  کاش این ثبات و شرایطی که الان به وجود آمده این که برای بازی‌های ما پاداش می گذارند و یک مالک آمده و  ما او را می بینیم و صحبت و درد و دل می کنیم از ابتدای فصل بود. من اصلا نمی خواهم جو بدهم ولی تیم ما از خیلی تیم‌ها بهتر بود اما به خاطر عدم ثبات و تصمیمات درست و مدیریت باشگاه نشد که نتیجه بگیریم. ما هفت مربی عوض کردیم و  این موضوع حتی به بهترین بازیکنان دنیا هم ضربه میزند. آقای اکبرپور ۸،۹ هفته است که هدایت ماشین سازی را در دست گرفته و تازه ثبات پیدا کرده‌ایم و شما مشاهده می کنید که در ۳,۴ هفته اخیر چقدر هماهنگ بازی می کنیم چون ما دقیقا می دانیم او از ما چه میخواهد و دیگر مثل زمانی که مدام مربی عوض می کردیم گیج نمی شویم. هنوز هم دیر نیست و درست است که سقوط ماشین سازی قطعی شده ولی ما می توانیم بازیهایی انجام بدهیم که آبرومندانه باشد و همچنین فصل بعد خودمان را با آن ها بسازیم. به شخصه تک تک ثانیه های لیگ برای من ارزشمند است.


دروازه‌بان سبزپوشان تبریز که این هفته هم همانند هفته قبل بهترین بازیکن تیمشان لقب گرفت در این خصوص گفت: تلاش بچه‌ها که خیلی زیاد است ولی به شخصه به یک ثبات نسبی رسیدم و امیدوارم این روند را ادامه بدهم. بازی بعدی هم بسیار حساس است و خیلی مقابل پرسپولیس انگیزه دارم. نمی‌خواهم خیلی زیاد به این بازی جو و هیجان بدهم ولی هر بازیکن مقابل اینجور تیم ها بازی کند انگیزه بسیار زیادی دارد که برای سال‌های آینده خودش را نشان بدهد.

تگ ها


ماشین سازی تبریز فوتبال ایران لیگ برتر خلیج فارس فوتبال