رضایی: به هیچ ورزشکاری بدهکار نیستیم

دبیر اجرایی کمیته ملی پارالمپیک گفت: قرار نیست ما مربی خارجی را به زهرا نعمتی و ساره جوانمردی پیشنهاد بدهیم، بلکه این یک پیش‌بینی برای آنها بوده تا در صورت لزوم از این راه استفاده کنند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، وی درباره پرداخت حقوق این ورزشکاران گفت: ما حقوق ورزشکاران را تا پایان سال ۹۸ پرداخت کرده‌ایم و از این بابت به هیچ ورزشکاری بدهکار نیستیم. برای سال جدید هم طبق دستورالعمل ستاد بازی‌ها عمل می‌کنیم و همزمان با شروع اردوها این کار را انجام خواهیم داد. پرداخت حقوق همزمان با برگزاری اردوها است و به همین دلیل هم این اقدام طی سه ماه اخیر رخ نداده است.

دبیر اجرایی کمیته ملی پارالمپیک درباره مهیا شدن جذب مربی خارجی برای زهرا نعمتی و ساره جوانمردی و لزوم انجام این کار با توجه به هزینه‌های بالای استخدام مربیان خارجی عنوان کرد: تا امروز که هیچ مربی خارجی از سوی دو فدراسیون تیراندازی با کمان و جانبازان و معلولین معرفی نشده‌اند و هر زمان که درخواست رسمی به دست‌مان برسد، بررسی لازم را انجام خواهیم داد. ما اعتقاد داریم که مربی ایرانی جواب می‌دهد و مدال‌ها و موفقیت‌های قبلی، شاهد این مدعا است، اما به خاطر ویژه بودن این دو ورزشکار چنین راهکاری را پیشنهاد داده‌ایم.

رضایی تصریح کرد: ما هیچ مربی خارجی را برای این ورزشکار پیشنهاد نمی‌کنیم و این کار را نیز نخواهیم کرد. این اقدام نیز برای آن پیش‌بینی شده که اگر نیاز به استفاده و کمک گرفتن از تجربیات مربیان خارجی بود، ورزشکاران بتوانند بهره ببرند. به هر حال ما برای کسب مدال طلا هزینه کنیم و این اقدام نیز در همین راستا است.

بیشتر بخوانید:
چون فلاح قهرمان جهان شده بود، من را به المپیک نبردند
خواسته‌های شخصی در تیم ملی کنار گذاشته شود 

تگ ها


رضایی منهای فوتبال پارالمپیک پارالمپیک