رضایی: تبانی از این واضح‌تر وجود ندارد

سرمربی مس شهربابک نسبت به اتفاقات هفته پایانی فوتبال در لیگ دسته دوم واکنش تندی نشان داد و خواهان بررسی دستگاه‌ها در این رابطه شد....

به گزارش "ورزش سه"، گل دوم چوکای تالش موجی از اتهامات را به صعود این تیم وارد کرده و در این ارتباط وحید رضایی، سرمربی مس شهر بابک با اشاره به این صحنه در برنامه شب گذشته فوتبال برتر اینطور واکنش نشان داد: از آنجایی که هفته آخر را رصد کردم و چیزی که در ویدئوی گل چوکای تالش دیدم، همه چیز اظهرمن الشمس است. من نه به چوکای تالش کار دارم و نه به پاس همدان. ما فقط می‌خواهیم حق باشگاه مس شهربابک ضایع نشود. ما باشگاهی هستیم که از روز اول با سلامت کار کردیم و هیچ مشکلی نداشتیم. همه چیز درباره این گل مشخص است. در صحنه کرنر بازیکنان تیم نارنجی (شهرداری بندرعباس) همه ایستادند و توپ را نگاه می‌کنند که چطور به دروازه‌شان می‌رود! یک صحنه دیگر هم که خطا دادند اصلا نیازی نبود که با مشت بیاید به سر بازیکن حریف. با توجه به اینکه انتخابات فدراسیون فوتبال به تاخیر افتاده و ما شاهد تنها یک سرپرست در فدراسیون و هم سازمان لیگ هستیم، کنترل‌ها خیلی مناسب صورت نمی‌گیرد. 

وی ادامه داد: این ویدئویی که نشان می‌دهید، صحنه پنالتی‌اش هم وجود دارد و بازیکن لزومی ندارد که خطای پنالتی کند. ما هر وقت اعتراض کردیم گفتند سند چه دارید، از این سند و فیلم چیزی محکمتر می‌خواهید؟ اگر به این موضوع ورود نکنیم باعث تمسخر فوتبال ما در سطح آسیا می‌شوید! اگر این ویدئو پخش شود فوتبال ما را به تمسخر می‌گیرند. چه لزومی دارد که با مشت بزند و پنالتی بگیرد؟ معلوم است که از عمد گرفتند.

رضایی با اشاره به اتفاقات گروهی که تیمش در آن حضور داشت گفت: یک تیمی هست که ۱۴ پنالتی برایش گرفتند. یک تیم دیگر هم هست که چند تیم مقابل آنها بازی نکردند و خوشبختانه تمام تیم‌ها با تمام قدرت برابر ما حاضر شدند. ما ۴۱ امتیاز گرفتیم و الان حق مان خورده شده. سال ۹۱ هم مس سونگون و البدر هم یک تبانی پیش آمد، وقتی آن موضوع ثابت شد، مس سونگون را یک رده سقوط دادند و از البدر هم شش امتیاز کم کردند. باید اگر ادعای مبارزه با فساد را داریم، از این مسائل به سادگی عبور نکنیم.

تگ ها


دسته دو