رضایی: حیف شد گل‌مان را مقابل پرسپولیس حفظ نکردیم

دروازه‌بان تیم فوتبال نساجی مازندران گفت: حیف شد که نتوانستیم گل‌مان را حفظ کنیم و پیروزی مقابل پرسپولیس را با تساوی عوض کردیم....

دروازه‌بان تیم فوتبال نساجی مازندران گفت: حیف شد که نتوانستیم گل‌مان را حفظ کنیم و پیروزی مقابل پرسپولیس را با تساوی عوض کردیم.

به گزارش مدال، محمدامین رضایی پس از تساوی نساجی مقابل پرسپولیس در هفته بیست‌ویکم مسابقات فوتبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور درباره این بازی گفت: خدا را شکر بازی خوبی بود. حیف شد که مقابل پرسپولیس نتوانستیم گل‌مان را حفظ کنیم و پیروزی را با تساوی عوض کردیم، ولی در کل فکر می‌کنم هواداران و کادرفنی از بازی تیم راضی بودند.

رضایی درباره این موضوع که بعد از آمدن جلالی بیشتر بازی کرده اظهار داشت: آقای جلالی به من لطف دارد. باید از آقای نکونام هم تشکر کنم که به من در لیگ برتر این شانس را داد که بازی کنم. با آمدن آقای جلالی هم توانستم خودم را بیشتر نشان دهم و سعی کردم از این فرصت‌ها نهایت بهره را ببرم.

دروازه‌بان تیم فوتبال نساجی مازندران درباره مصدومیتش در بازی با پرسپولیس هم عنوان کرد: در صحنه‌ای که با ترابی برخورد داشتم زانویم یک مقدار آسیب دید و باید فردا MRI بگیرم تا ببینم وضعیتم چطور است.