رضایی: دور از شرایط آرمانی، عالی با استقلال بازی کردیم

پس از تساوی بدون گل ذوب‌آهن و استقلال، سرمربی جوان سفیدپوشان اصفهانی از عملکرد شاگردانش ابراز رضایت کرد....

به گزارش "ورزش سه" رحمان رضایی سرمربی تیم ذوب‌آهن اصفهان پس از اتمام دیدار با استقلال، در نشست خبری حاضر شد و پاسخگوی اصحاب رسانه بود؛ رضایی در بخش آغازین صحبت‌های خود به ارزیابی دیدار با آبی‌پوشان پرداخت و گفت: با توجه به اینکه شرایط زمین لغزنده بود، بازی خیلی درگیرانه‌ای صورت گرفت؛ در نیمه اول خیلی خوب شروع کردیم و تا دقیقه ۲۵ می‌توانستیم به برتری برسیم. استقلال تیم خوبی است و تعویضی های خوبی داشت ولی تیم ما درگیر کرونا بود و دیدید که ۴ بازیکن زیر ۲۳ سال در بازی امروز داشتیم.

رحمان رضایی درباره شرایط کرونایی تیمش گفت: ۷-۸ بازیکن ما تستشان مثبت است و آنهایی هم که برگشتند فقط یک هفته تمرین کردند. طبیعتا آنها از شرایط آرمانی دور بودند و خوشبختانه خوب بازی کردند هر چند شرایط ایده‌آل صددرصد نداشتند. ما روی برد این بازی حساب کرده بودیم و می توانستیم از شرایط استفاده کنیم. در نیمه دوم چون بازیکنان ما خوب تمرین نکرده بودند ۱۵ دقیقه افت کردیم ولی باز هم به خود آمدیم و چند موقعیت و ضد حمله هم داشتیم اما در نهایت بازی به تساوی رسید.

سرمربی جوان ذوب‌آهن با تمجید از عملکرد بازیکنان خود ادامه داد: بازی خوبی بود، ذوب‌آهن خیلی خوب جنگید و خیلی خوب کار کرد؛ در بازیسازی و حمله و دفاع خوب ظاهر شدیم ولی از موقعیت‌ها استفاده نکردیم. تیم ما تیم نصفه و نیمه‌ای بود چون هنوز ۷ بازیکن تیم ما درگیر کرونا هستند. بازیکنانی که در زمین داشتیم همه جوان ۲۰-۲۱ ساله بودند و خدا را شکر عالی کار کردند.

در بخش پایانی صحبت‌های خود، رحمان رضایی گفت: یکسری از بازیکنان ما از شرایط ایده‌آل دور بودند، علی دشتی فقط یک هفته با ما تمرین کرده بود، دارکو هم مثل دشتی و محمدی مهر و سلطانی‌مهر هم همین شرایط را داشت؛ این بازیکن ۲ بار تست کرونایش مثبت بود و ۲۰ روز در تمریبنات ما حضور نداشت. همه این مسائل نشان می دهد اگر تیم ما کامل بود صددرصد ۳ امتیاز را می‌گرفتیم ولی من به بازیکنان تیمم خسته نباشید می‌گویم و وعده می‌دهم همه به این تیم امیدوار باشند. با شرایط مصدومیت بازیکنانمان و غیبت قریشی همین که بازیکنانم خوب بازی می‌کنند به آینده این تیم خیلی امیدوار هستم.

تگ ها


رحمان رضایی ذوب آهن اصفهان