رضایی: دیگر طاقت اشتباه داوری را نداریم

سرمربی جوان تیم ذوب‌آهن از عدم انتخاب داور مسابقه تیمش با پرسپولیس پس از لغو به عنوان داور دیدار با استقلال ابراز گلایه کرد....

به گزارش "ورزش سه" پیش از برگزاری یکی از حساس‌ترین دیدارهای هفته هفتم لیگ برتر میان استقلال و ذوب‌آهن در ورزشگاه فولادشهر اصفهان، رحمان رضایی سرمربی سبزپوشان اصفهانی در کنفرانس خبری حاضر شد؛ رضایی در بخش آغازین صحبت‌های خود درباره دیدار با استقلال و شرایط ذوبی‌ها پس از گذراندن دوران کرونایی گفت:  تیم ما بازیکنان جوان خوبی دارد، یکسری از بازیکنان ما هم تست کرونایشان مثبت است و متاسفانه همچنان قادر به همراهی تیم نیستند؛ البته من گلایه‌ای ندارم و امیدوارم بازی خوبی داشته باشیم.

رحمان رضایی با بیان این‌که تیمش در عین شایستگی که می‌توانسته امتیاز از دست ندهد و از دست داده، دچار افت روحی شده گفت: ما به مصاف تیمی می‌رویم که بازیکنان و کادر فنی خوبی دارد و امیدواریم بازی خوبی مقابل استقلال انجام دهیم. ما از لحاظ روحی روی بازیکنان کار کردیم اما مهم‌تر از هر چیز، امتیازات از دست رفته است و علی رغم استحقاقی که تیم ما داشت، حدود ۶ امتیاز از دست دادیم و این برای ما مخرب و بد بود؛ ما روی بحث روانی بازیکنان کار می‌کنیم و بازیکنان خوب تمرین می‌کنند تا قابلیت‌های خود را به نمایش بگذارند و روبروی استقلال به حق خود برسیم.

سرمربی ذوب‌آهن درباره شمار غایبان استقلال برای دیدار فردا با تیمش می‌گوید: استقلال مهره‌های زیادی دارد، به نظرم این سوال باید در زمانی پرسیده می‌شد که ما با ۱۲ بازیکن مقابل شهر خودرو به میدان رفتیم؛ چرا که استقلال بازیکنان جایگزین زیادی دارد و فکر نمی‌کنم در غیاب چند بایکن تیمش به مشکل بخورد. تیم ما هم خوشبختانه نسبت به دو بازی قبل شرایط بهتری دارد.

رحمان رضایی در پاسخ به سوالی پیرامون تعویق دیدار تیمش با پرسپولیس گفت: لغو این مسابقه برای تیم ما باعث شد تا بتوانیم خود را از لحاظ روانی ارتقا دهیم و چند بازیکن هم به لحاظ جسمانی شرایط بهتری را کسب کنند؛ اگر بازی لغو نمی‌شد و مقابل پرسپولیس به میدان می‌رفتیم، بازیکنان‌مان با آمادگی تقریبا ۵۰ درصدی مهیای بازی بودند اما با این اتفاق شرایط تغییر کرد.

سرمربی ذوب‌آهن در تشریح شرایط کرونایی تیمش توضیح داد: چند بازیکن تیم ما که جزو مهره‌های اصلی هستند و نزدیک به ۷ نفر می‌توان گفت هستند، نمی‌توانند ما را در مسابقه فردا همراهی کنند و از تیم به دور هستند؛ این مشکلات برای تیم به دلیل شرایط کرونایی پیش آمده که نتوانیم ترکیب کاملی را در اختیار داشته باشیم.

رضایی در اعتراض به عدم تغییر داور دیدار لغو شده با پرسپولیس و انتخاب آن برای دیدار فردا، گفت: داور بازی پیش‌رو، داور بازی لغو شده پرسپولیس است و ای کاش داورها را تغییر می‌دادند و من فکر می‌کنم این مساله جای بحث دارد؛ داواران همیشه هفته‌های مختلف عوض می‌شوند. شاید اطلاعات من ضعیف باشد اما بعید می‌دانم چنین اتفاقی تا به حال افتاده باشد. امیدوارم شرایط داوری و اشتباهات کمتر شود. ما دیگر برای چنین اتفاقاتی دیگر طاقت نداریم و امیدواریم در بازی پیش رو داوران کم‌اشتباه باشند.

سرمربی جوان سبزپوشان اصفهانی در بخش پایانی صحبت‌های خود خطاب به هواداران تیمش گفت: هواداران شرایط بسیار سختی را پشت سر می‌گذارند و در تمرینات تیم پیشکسوتان، دیدم که به لحاظ روحی خیلی آسیب دیدند؛ سال قبل هم چند ماه، این مشکلات و این مسائل در ذوب‌آهن بود. من از هواداران می‌خواهم ثابت قدم باشند و تیم را حمایت کنند و به ما دلگرمی بدهند تا از این شرایط سخت عبور کنیم و با شرایط بهتر داوری، بتوانیم تیم‌مان از این شرایط دربیاوریم.

تگ ها


رحمان رضایی ذوب آهن اصفهان