رضایی: روز چهارشنبه فتح الله زاده از من خواست با پاستورلو حرف بزنم

رحمان رضایی مدافع اسبق تیم ملی و پرسپولیس با هیئت استقلالی برای مذاکره با استراماچونی راهی دوحه خواهد شد....

به گزارش مدال، رحمان رضایی با تایید خبر نشست فردا به میزبانی دوحه گفت: پاستورلو سال ها کارگزار رسمی من در ایتالیا بود و مدیری است که به اعتبارش بیشتر از پول اهمیت می دهد؛ فدریکو، با حسن نیت پذیرفته جلسه در دوحه برگزار شود تا اتوره ماتزیلی هم به عنوان وکیل رسمی حضور داشته باشد.

رضایی صحبت هایش را اینگونه ادامه داد: فردا همراه خلیل زاده از تهران به دوحه می رویم و علی خطیر هم از سوییس به دوحه می آید؛ خطیر کسی بوده که با استراماچونی قرارداد بسته و روحیات طرف مقابل را می شناسد و حضورش به حل این مشکل کمک می کند.

رحمان در پاسخ به این سوال که چقدر به حل اختلاف طرفین امیدوار است، گفت: در این سه روز هم با خلیل زاده حرف زدم و هم با پاستورلو، در هر دو طرف این اراده را دیدم که دوست دارند همکاری شان ادامه پیدا کند و همین اراده می تواند آنها را به یک تفاهم تازه برساند.

رضایی در جواب این پرسش که یک پرسپولیسی وسط دعوای استقلال چه می کند، گفت: من پرسپولیسی بودم و هستم ولی این مساله فراتر از رنگ هاست.

رضایی افزود: چهارشنبه علی فتح الله زاده با من تماس گرفت و گفت تو که با پاستورلو ارتباط داری، به عنوان میانجی وارد شو و کمک کن استراماچونی را به استقلال برگردانیم، با خواهش ایشان وارد موضوع شدم و وقتی قرار ملاقات را فیکس کردم خلیل زاده به من گفت وزیر خواسته شما هم همراه تیم مذاکره کننده استقلال باشی.

مدافع سابق تیم ملی در پایان اظهار داشت: البته همان شبی که استراماچونی قهر کرد هم مشاور رسانه ای وزیر از من خواست از طریق پاستورلو با او قرار بگذارم که دیگر دیر شده بود.

 

بیشتر بخوانید:

جلسه سرنوشت‌ساز استقلالی‌ها در دوحه؛ مثلث استرا، خطیر و رضایی...

تگ ها


رحمان رضایی علی خطیر علی فتح الله زاده اسماعیل خلیل زاده آندره آ استراماچونی فدریکو پاستورلو وزارت ورزش فوتبال ایران استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال