رضایی: موضوع داوری را فراموش کرده‌ایم

سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن می گوید به بازیکنان تیمش تاکید کرده که درگیر مسائل داوری نباشند....

به گزارش "ورزش سه"، رحمان رضایی سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن در نشست خبری پیش از دیدار برابر پیکان در هفته سوم رقابت های لیگ برتر که روز آینده در اصفهان برگزار خواهد شد، گفت: بازی فردا فوق العاده سنگین خواهد بود. پیگان تیم خوبی است و بازیکنان دونده و جنگنده ای دارد که در ضدحملات خطرناک هستند. حریفی داریم که قابل احترام است. باید با یک بازی منطقی و حساب شده با این تیم بازی کنیم.


او در مورد بخشش محمدزاده که هفته دوم به اشتباه اخراج شد، بیان کرد: این را به عهده باشگاه گذاشته ایم. من روی این مسئله تمرکزم را از دست نمی دهم. امیدوار بودیم که بخشیده شود ولی نشد.


رضایی در مورد اشتباهات داوری و ترس بازیکنان ذوب آهن عنوان کرد: سریع کردیم این موضوع را فراموش کنیم و تمرکز را روی بازی ببریم. با بچه ها به اندازه کافی در مورد مسائل داوری صحبت شده است. تمرکزمان روی بازی است و امیدوارم اتفاقات گذشته تکرار نشود. به بازیکنان گفتیم که خودشان را درگیر مسائل داوری نکنند.


از بازیکن سابق تیم ملی در مورد کیفیت چمن ورزشگاه فولادشهر پرسیده شد که او گفت: خب کیفیت خوب و چمن خوبی داریم و کمک می کند که مربی کارهای تاکتیکی ای که به سرعت نیاز دارد، را به خوبی انجام دهد.


رضایی در مورد حضور ابراهیم تقی پور بازیکن سابق پرسپولیس و ذوب آهن در کادر فنی سبزپوشان توضیح داد: تقی پور بازیکن باتجربه ای در سطح ملی و باشگاهی است. از روزی که آمده خیلی کمک به کارهای فنی و تاکتیکی کرده. تعدادمان کم بود و نیاز داشتیم به یک نفر که خوشبختانه اضافه شد.


سرمربی تیم فوتبال در مورد شرایط تیمش در بخش دفاعی اضافه کرد: ما خیلی روی منطقه های مختلف کار کردیم. هم در دفاع که خودم بودم، کار کرده ایم. سعی کردیم توازن ایجاد کنیم. در همه پست ها در حال کار کردن هستیم و وقت گذاشته ایم. امیدوارم از این وقت و انرژی ای که می گذاریم، بهترین نتیجه را بگیریم.

تگ ها


رحمان رضایی ذوب آهن اصفهان