رضایی: می‌توان فینال را به صورت تک بازی برگزار کرد

سرمربی تیم فوتسال بانوان مس رفسنجان گفت: در لیگ فوتسال بانوان، تیم‌داری سخت است و اگر لیگ بدون نتیجه تمام شود ممکن است مشکلات بیشتری به دنبال داشته باشد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، وی افزود: هر زمانی که ادامه برگزاری مسابقات لیگ برتر اعلام شود ما مجبوریم در حد لیگ تمرینات بدنسازی بازیکنان را شروع کنیم و از نظر بدنی ممکن است بازی‌ها خیلی سخت باشد، اما نظر من و باشگاه مس رفسنجان به برگزاری مسابقات لیگ است.

سرمربی تیم فوتسال مس رفسنجان به مشکلات حامیان مالی و تیم‌داری در ورزش بانوان اشاره کرد و ادامه داد: از آنجایی که اسپانسر هزینه کرده و دوست دارد لیگ برتر با نتیجه به پایان برسد و به عبارت دیگر مقام کسب کند به نظر من باید مرحله پلی آف برگزار شود.

وی هدف اولیه تیمش را قهرمانی عنوان و خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه لیگ پویایی داشتیم حیف است که قهرمان لیگ مشخص نشود. می‌دانیم شرایط سخت و ممکن است سلامت بازیکنان و کادر و داوران در خطر باشد، اما شاید با رعایت خیلی از جوانب بتوان بازی‌ها را برگزار کرد.

رضایی ابراز امیدواری کرد تصمیم گیری مسئولان به نفع باشگاه‌ها باشد و گفت: امیدوارم هر شرایطی که در این زمینه تصمیم گیری می‌شود به نفع تیم‌ها و باشگاه‌ها باشد، چون بانوان سختی‌های زیادی دارند و تیم‌ها در ورزش بانوان به سختی حضور دارند و اگر قرار باشد لیگ بدون نتیجه تمام شود ممکن است مشکلات بیشتری به وجود آید.

وی در پایان یادآور شد: ما دوست داریم مرحله پلی‌آف لیگ برتر برگزار شود و حتی اگر شرایط برای انجام سه بازی مشکل باشد می‌توان فینال را به صورت تک بازی برگزار کرد و حتی می‌توانیم پیشنهاد دهیم که لیگ جدید دیرتر شروع شود تا تیم‌ها و بازیکنان فرصت ریکاوری داشته باشند.

بیشتر بخوانید:

اصغری مقدم: حذف پلی‌آف تصمیم درستی بود

محمدی: ۶ صبح بیرون از خانه تمرین می‌کنم

 

 

تگ ها


فوتسال بانوان