رضایی: هزینه‌های استقلال را تیم ما در خواب باید ببیند!

سرمربی جوان ذوب‌آهن در واکنش به اظهارات سرمربی استقلال، او هم مدعی شده که باید وزیر ورزش و جوانان به موضوع اشتباهات داوری ورود کند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، رحمان رضایی سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن پس از تساوی بدون گل تیمش در دیدار مقابل استقلال در هفته هفتم لیگ برتر، در گفتگویی درباره وضعیت تیم خود برای رویارویی با استقلال و رضایت‌بخش بودن نتیجه بازی و شرایط ذوب‌آهن برای آینده سخن گفته است؛ او گفت: بدیهی است که استقلال تیمی پر مهره در لیگ است و هزینه‌هایی برای این تیم و بازیکنانش شده که تیمی مثل ذوب آهن حتی به خواب هم نمی‌تواند چنین هزینه‌هایی را ببیند. با این وصف ما با همین بضاعتی که داشتیم توانستیم صدرنشین مسابقات را متوقف کنیم.

رضایی در تشریح شرایط کرونایی تیمش هم توضیح داد: استقلال صدرنشین لیگ بود اما عملاً مقابل ما حرفی برای گفتن نداشت و شاید اگر سوپر واکنش رشید مظاهری نبود آنها شکست می‌خوردند. در ضمن این را بدانید که تیم ما هنوز از کرونا پاک نشده و چند بازیکن ما همچنان درگیر کرونا هستند. در این بازی ما به بازیکنانی مثل علی دشتی و فرشاد محمدی مهر بازی دادیم که تازه از کرونا خلاصی یافته بودند و بدون حتی یک جلسه تمرین در این بازی به میدان رفتند که به خاطر این غیرت و همت من از آنها تشکر می‌کنم.

سرمربی تیم ذوب‌آهن در واکنش به اظهارات محمود فکری درباره ورود وزیر ورزش به موضوع اشتباهات داوری گفت: ما هم به داوری نقدهایی داریم. نه فقط در این بازی، بلکه همه دنیا دیده‌اند که تیم ما در همین ۷ هفته چقدر از اشتباهات داوری لطمه خورده و چه امتیازات مهمی که به دلیل اشتباهات داوری از دست داده‌ایم. اگر امتیازاتی که ما از اشتباهات داوری طلبکاریم را به ما برگردانند حداقل به میانه جدول می‌آییم؛ حالا که همه از وزیر ورزش درخواست دارند، ما هم چنین خواسته‌ای داریم و از آقای وزیر می‌خواهیم به داوری‌ها ورود کنند و به این وضعیت رسیدگی کنند. آقای وزیر! ببیند که در هفته اول چطور در دقیقه ۹۷ یک پنالتی صد در صد اشتباه علیه ما اعلام شد تا ۲ امتیاز حساس را از دست بدهیم. ببیند که چطور در هفته دوم به اشتباه بازیکن ما در دقیقه یک از زمین بازی اخراج شد و الی آخر.

رحمان رضایی در بخش پایانی صحبت‌های خود اینطور گفت: قصد این را ندارم که با مصاحبه‌های تکراری بر روی داوران فشار را افزایش دهم چون داوران محترم به اندازه کافی تحت فشارهای روانی و عصبی قرار دارند. اما واقعاً حداقل انتظارم از این قشر محترم و زحمتکش این است که دقت خود را بالا برده تا ضریب اشتباهات شان پایین بیاید؛ این هفته با صدرنشین مسابقات دیدار کردیم و هفته آینده هم باید با گل گهر که امروز صدرنشین شد دیدار کنیم. گلایه‌ای ندارم و نمی‌گویم با تیم‌های سخت بازی داریم چون لیگ برتر همین است و همه بازی‌های آن دشوار است. ما حریف سختی برای استقلال صدرنشین بودیم و هفته آینده هم بازی سختی را برای صدرنشین جدید مسابقات رقم می‌زنیم. ضمن اینکه امیدوارم هرچه زودتر کرونا از اردوی ذوب آهن خارج شود تا تیمی کامل را در اختیار داشته باشیم که در این صورت قطعاً با چند نتیجه خوب ذوب آهن به جایگاهی خواهد رسید که استحقاق آن را دارد.

بیشتر بخوانید:

وضعیت مبهم دو مدافع استقلال برای دیدار با گل گهر

تیم کاملی داشتم استقلال را شکست میدادیم/ وزیر به داوریها ورود کند

 

 

تگ ها


رحمان رضایی ذوب آهن اصفهان فوتبال ایران استقلال ذوب آهن لیگ برتر خلیج فارس فوتبال