رضایی: هنوز هم به ماشین سازی امیدوارم

دروازه بان ماشین سازی می گوید با کسب دو پیروزی شرایط کلی این تیم عوض می شود و آن ها نا امید نیستند....

به گزارش ورزش سه، ماشین سازی تبریز در آخرین تصمیمی که برایش گرفته شد تا پایان لیگ بیستم به کار خودش ادامه خواهد داد و این در حالی است که خبر از انحلال همیشگی این تیم می دادند محمد امین رضایی در این خصوص به خبرنگار ما گفت: وقتی که تیمی می خواهد نتیجه بگیرد و تمرکز داشته باشد نباید از این اتفاقات برایش پیش بیاید. در کل از بازگشت آقای زنوزی خوشحال هستیم و انشاالله به تیم کمک کند تا در ادامه کار روند خوب باشد.


او در مورد اینکه آیا به نظرش مشکلات در ادامه راه کمتر خواهد شد یا خیر ادامه داد: جا دارد از آقای زنوزی تشکر کنم که با این حال مشکلات کار را ادامه می‌دهد زیرا با این شرایط پولی به جیب مالک بر نمی گردد. امیدوارم نیم فصل دوم تیم کمی شکل بگیرد و از این وضعیت رها شود تا بتوانیم نتیجه بگیریم و مشکلات به امید خدا حل شود.


دروازه بان ماشین سازی در پاسخ به این سوال که آیا عدم تمرین در این مدت برای دیدار با گل‌گهر سیرجان به آنها ضربه می‌زند یا خیر گفت: هنوزم دیر نیست و شاید ما دو سه روز از تیم های دیگر عقب باشیم ولی خود ما بازیکنان شخصی تمرین کردیم و خدا را شکر تکلیف مشخص شد و می‌توانیم تمرینات گروهی را آغاز کنیم.


بازیکن ماشین سازی در مورد اینکه این تیم تقریباً سقوطش قطعی شده عنوان کرد: ذوب آهن به پیکان باخت، نساجی هم اختلاف زیادی با ما ندارد و از طرفی تیم‌هایی مثل سایپا و نفت مسجدسلیمان هم بد نتیجه میگیرند و من به شخصه هنوز نا امید نیستم زیرا در لیگ ما شرایط به شکلی است که دو بازی پیروز شوی همه چیز عوض می شود. اگر در تیم ما همین بازیکنان بمانند و کادر هم تغییر نکند از آنجایی که تغییرات همیشه ضربه می زند می توانیم حرف هایی برای گفتن داشته باشیم.


رضایی در پایان افزود: دوست دارم زودتر تمرینات آغاز شود و این مدت خیلی به ما سخت گذشت و همه دوست داریم این شرایط زودتر عوض شود.

تگ ها


ماشین سازی تبریز