رضایی: کشتی بین ۳ تا ۴ مدال المپیک می‌گیرد

نایب قهرمان کشتی آزاد المپیک ۲۰۰۴ تاکید کرد که با توجه به زحماتی که برزگر و خودش کشیده بود و همچنین باوری که سرمربی تیم ملی به او داده بود، پیش‌بینی کسب مدال در آتن را می‌کرد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، وی در مورد شانس‌های مدال کشتی آزاد در توکیو، تصریح کرد: به نظر من همه بچه‌ها شایستگی این را دارند که روی سکو بروند، ولی رسیدن به این مهم به خیلی عوامل بستگی دارد. همه لیاقت دارند که مدال بگیرند، من فکر می‌کنم کشتی ما بین ۳ تا ۴ مدال بگیرد.

سرمربی پیشین تیم ملی کشتی آزاد امید در پاسخ به این سوال که آیا پیش از المپیک ۲۰۰۴ پیش‌بینی کسب مدال را برای خود می‌کرد، گفت: سال قبلش روی سکو رفته بودن را زیر نظر کادرفنی انجام دادم، به همین دلیل مدال گرفتنم محتمل بود. منصور برزگر واقعا برای من در آن دوره زحمت کشید و تاکید بر این داشت که توانایی کسب مدال را دارم. من برای خودم این شانس را متصور بودم اما رنگش را نمی‌دانستم. تمام سعی‌ام این بود که  حتما روی سکو بروم. بچه‌ها باید ذهنیت‌شان این باشد که لیاقت کسب مدال را دارند و از هیچ حریفی نترسند.

رضایی در خصوص اعلام چرخه جهانی نروژ و اینکه شانس حضور در این رقابت‌ها از برخی مدعیان گرفته شده، تاکید کرد: نظر خاصی ندارم، دوستان حتما به صورت کارشناسی بررسی کردند. بالاخره این طرح هم نقاط قوت و ضعفی دارد. انشاءالله همه اینها منجر به ایجاد یک قانون کلی و مدون برای سال‌های آینده کشتی شود که به صورت سراسری به اجرا در آید.

تگ ها


کشتی علیرضا رضایی کشتی