رضایی: گلر چهارم بودن استقلال خودش افتخار است

دروازه بان جدید استقلال حضور در این تیم را باعث افتخار خود دانست....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، علیرضا رضایی، دروازه بان جدید استقلال در حالی به این تیم پیوست که خیلی ها کار سختی را برای او در جمع آبی ها متصور هستند. او در مورد حضور در استقلال گفت: دیروز اولین تمرین بود و خیلی لذت بردم. از اینکه در جو تیم حضور داشتم واقعا کیف کردم. باعث افتخارم بود که زیر نظر آقای مجیدی و غلامپور و در کنار سید و آقا رشید تمرین کردم. امیدوارم که بتوانم روز به روز خودم را ارتقا بدهم.

رضایی در خصوص تمجید روز گذشته فرهاد مجیدی که او را یکی از بهترین دروازه بانان آینده فوتبال ایران معرفی کرده بود گفت: آقا فرهاد به من لطف دارند. تنها دلیلی که من قراردادم را سریع بستم این بود که از بودن در کنار ایشان لذت می برم.

دروازه بان استقلال با بیان اینکه حضور در استقلال برایش افتخار است گفت: این چند روز خیلی صحبت ها بود که با حضور رشید مظاهری و حسین حسینی تکلیف من چه می شود. دیروز هم من به آنها گفتم که باعث افتخار من هست که کنارشان در استقلال تمرین می کنم. برایم مهم نیست که گلر اول باشم یا گلر چهارم، مهم این است که به تیم کمک کنم. حس می کنم که گلر چهارم استقلال بودن از حضور ثابت در برخی از تیم ها خیلی افتخارش بیشتر است.

رضایی در پاسخ به این سوال که آیا امکان دارد این شرایط سخت باعث شود تا از رقابت پا پس کشیده و از استقلال جدا شود گفت: بعید می دانم از جایی برم که در آن آرامش دارم. صد در صد خواهم ماند مگر اینکه اتفاق خیلی ویژه ای رخ بدهد که بعید می دانم. در این چند روز خیلی انرژی گرفتم. رقابت هست ولی صد در صد مطمئن باشید که احترام اولویت من است. من همیشه به آقا سید و آقا رشید احترام گذاشته ام و حتی می توانم بگویم به نوعی الگویی گلری من بودند. امیدوارم که بتوانم در کنارشان به استقلال کمک کنم. 

وی در پایان در واکنش به این سوال که آیا می تواند مثل پیکان از اولین فرصت برای اثبات و تداوم حضورش در ترکیب استقلال استفاده کند تاکید کرد: اولویت اول من خوب تمرین کردن هست و به هنوز به آن فکر نمی کنم ولی اگر فرصت بازی پیدا کنم بهترین عملکرد را برای استقلال خواهم داشت.

تگ ها


نقل و انتقالات ۱۴۰۰ علیرضا رضایی استقلال تهران فوتبال ایران استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال