رضا شاهرودی: پرسپولیس به راحتی تراکتورسازی را می برد؛ با پول هواداران، نمی توان مطالبات را پرداخت کرد

رضا شاهرودی در خصوص شرایط پرسپولیس برای بازی در هفته دوم لیگ برتر مقابل تراکتورسازی گفت: فکر می کنم یکی از بهترین تیم های چندین سال اخیر در اختیار پرسپولیس ......

 رضا شاهرودی در خصوص شرایط پرسپولیس برای بازی در هفته دوم لیگ برتر مقابل تراکتورسازی گفت:

فکر می کنم یکی از بهترین تیم های چندین سال اخیر در اختیار پرسپولیس است. معمولا برد قاطعانه در هفته اول رقابت ها کار سختی است اما پرسپولیس این کار را کرد. حالا هم فکر می کنم این تیم می تواند خیلی راحت، تراکتورسازی را در تبریز شکست دهد.

وی افزود:

برانکو ایوانکوویچ به عنوان سرمربی تیم، بهترین فرمول را در نظر گرفته است. اسکلت اصلی این تیم حفظ شده است و با بازیکنان جدیدش می تواند از عنوان قهرمانی در لیگ برتر دفاع کند.

شاهرودی درباره احتمال موفقیت پرسپولیس در دیدار با الاهلی عربستان در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت:

بازی خیلی سخت و بزرگی است. فکر می کنم اگر بازیکنان بتوانند باهوش ظاهر شوند خواهند توانست این تیم را هم شکست دهند و یک مرحله جلوتر بروند.

به نقل از مهر، وی درباره کمک های مالی هواداران پرسپولیس به حساب این باشگاه، برای پرداخت مطالبات مربوط به مانوئل ژوزه و دستیارانش تصریح کرد:

رقم بسیار زیادی است و مشخص است با چنین پول هایی نمی توان آن ا پرداخت کرد. جا دارد مسئولان نیز به اندازه هواداران به فکر باشند. واقعا اگر وزارت ورزش و جوانان نمی تواند پرسپولیس و استقلال را حمایت مالی کنند بهتر است آنها را به بخش خصوصی واگذار کرده تا هم درآمدزایی داشته باشند هم بتوانند در چرخه مناسب حرکت کنند تا مشکلات ریز و درشت نداشته باشند که هواداران را نگران کند. 

تگ ها


اخبار روز پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال