رضا لک: می خواهیم جشن قهرمانی را در اصفهان برگزار کنیم

سرمربی تیم گیتی پسند پس از صعود تیمش به فینال مسابقات گفت: در این چهار بازی که با ملی حفاری انجام دادیم این بازی بیشترین کیفیت را داشت و می خواهیم جشن را در همین سالن برگزار کنیم....

سرمربی تیم گیتی پسند پس از صعود تیمش به فینال مسابقات گفت: در این چهار بازی که با ملی حفاری انجام دادیم این بازی بیشترین کیفیت را داشت و می خواهیم جشن را در همین سالن برگزار کنیم.

به گزارش مدال، رضا لک پس از پیروزی تیم گیتی پسند برابر ملی حفاری اهواز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: بازی خیلی سختی بود. تا زدن گل سوم بازی پایاپایی بود. در این چهار بازی که با ملی حفاری انجام دادیم این بازی بیشترین کیفیت را داشت. هفته گذشته اتفاقاتی افتاده که تیم تحت تأثیر قرار گرفته بود.

وی ادامه داد: سعی کردیم از ابتدا فشار را به تیم حفاری وارد کنیم و از توپ اول این کار را انجام دادیم. از همه هواداران و بازیکنان تشکر می‌کنم که از جان مایه گذاشتند.

لک همچنین افزود: امروز راجع به فوتسال نمی‌شود حرفی زد. اگر حرف بزنیم برایمان مشکل ایجاد می‌شود. عملاً بعد از لیگ وارد بازی‌های حذفی شدیم. اسم‌این پلی آف نیست. این قضیه نوینی است و مسائلی که می‌بینیم و حواشی ایجاد شده، حاصل همین اتفاقات است. خدا را شکر به فینال رسیدیم.

وی در خصوص بازی فینال با تیم مس اظهار کرد: مس تیم متفاوت و بزرگی است و سبک بازی آنها فرق می‌کند. برای آن بازی بازیکنان را ریکاوری خواهیم کرد و برنامه ریزی می‌کنیم. سعی داریم بازی با کیفیتی در تبریز انجام دهیم.

وی ادامه داد: مصاحبه‌های من در همه سایت‌ها وجود دارد. بی ادبی نکردم و باخت هفته گذشته را گردن گرفتم و به مسائل حاشیه‌ای مربوط نکردم. فکر کردم ناظری که در سالن بود می‌توانست بهتر عمل کند و به این موضوع اشاره کردم و اینکه آیا دلیل دیگری دارد یا خیر باید در کمیته انضباطی حاضر شویم ببینیم چه اتفاقی می‌افتد.

به گزارش ایسنا، گیتی پسند که در بازی رفت با نتیجه ۳ بر ۲ مقابل حفاری اهواز شکست خورده بود در دیدار برگشت در سالن پیروزی اصفهان با نتیجه پنج بر صفر به برتری رسید و با تفاضل گل بهتر راهی فینال شد.