رعایت پروتکل‌های بهداشتی، در بازگشایی فضاهای ورزشی ضروری است

نشست هم‌اندیشی روسای هیات والیبال شهرستان‌های استان خوزستان، با حضور سعید شاهرخی رئیس هیات والیبال استان برگزار شد....

به گزارش مدال و به نقل از  فدراسیون والیبال، سعید شاهرخی رییس هیات والیبال استان خوزستان ضمن اعلام این خبر، هدف از برگزاری این جلسه را تبیین برنامه‌های هیات والیبال استان خوزستان در سال ۹۹ پس از کنترل ویروس کرونا و برنامه‌ریزی جهت فعالیت هیات‌ها و باشگاهها با رعایت پروتکل‌های بهداشتی ستاد ملی کرونا عنوان کرد.

وی در این جلسه با تاکید بر تعامل و همدلی هیات‌های والیبال در پیشبرد و ارتقای برنامه‌های هیات گفت: پیشرفت و ارتقای والیبال استان، در گرو تفاهم، تعامل و همدلی اعضای هیات‌ها است و این مهم، در این ایام با توجه به شیوع و همه‌گیری ویروس کرونا در جامعه، بیش از پیش مورد تاکید است؛ به این دلیل که این تعامل زمینه شکوفایی استعدادهای ورزشکاران را فراهم آورده و به ارتقای و پیشرفت والیبال استان منتج خواهد شد.

سعید شاهرخی در ادامه ضمن ارائه گزارشی از عملکرد هیات والیبال استان خوزستان در سه سال گذشته، گفت: در ماه‌های پایانی سال ۹۸ با توجه به شیوع ویروس کرونا، برنامه‌های هیات‌ها با توقف غیرمنتظره‌ای روبه‌رو شده است که امیدواریم با ریشه‌کن شدن این ویروس، فعالیت‌های این رشته ورزشی به طور جدی از سر گرفته شود.

در این نشست هم‌اندیشی، روسای هیات والیبال شهرستان‌های استان خوزستان پیشنهادات و راهکارهای خود جهت اجرای مطلوب‌تر برنامه‌های هیات والیبال در شرایط موجود جامعه و در سطح استان را ارائه کردند.

*اطلاعیه برگزاری مسابقات والیبال ساحلی قهرمانی نوجوانان پسر استان خوزستان

طی هماهنگی‌های های به عمل آمده با اداره کل ورزش و جوانان استان و اخذ مجوزهای لازم، اولین دوره مسابقات والیبال ساحلی قهرمانی نوجوانان پسر استان با شرایط ذیل برگزار می‌گردد:

۱_تعداد بازیکنان هر تیم شامل ۲ بازیکن و یک مربی است.

۲_لباس بازیکنان باید الزاماً متحدالشکل، بدون آستین و شماره‌های ۱ و ۲ (درج شده در جلو و پشت لباس) باشد.

۳_ مسابقات طبق آخرین قوانین رسمی والیبال ساحلی برگزار می‌گردد.

۴_متولدین ۸۲/۱۰/۱۱ به بعد می‌توانند دراین مسابقات حضور یابند.

۵_نفرات برتر توسط کمیته فنی جهت اعزام به مسابقات کشوری انتخاب خواهند شد.

۶_به تیم‌های اول تا سوم، مدال، حکم و کاپ قهرمانی اهدا خواهد شد.

بیشتر بخوانید:

مصطفی کارخانه شناسنامه والیبال ایران است

تست کرونای مربی والیبال سایپا مثبت شد

 

 

تگ ها


والیبال فدراسیون والیبال لیگ برتر والیبال والیبال