رغبتی: از حق پرسپولیس دفاع می‌کنیم

رغبتی می‌گوید که در صورت شکایت دوباره النصر، همچنان مشکلی سرخ ها را تهدید نخواهد کرد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، علی رغبتی عضو هیئت مدیره پرسپولیس درباره پرونده شکایت النصر اظهار نظر کرده و می‌گوید که هیچ مشکلی در این پرونده پرسپولیس را تهدید نمی‌کند و آن ها از این جهت اطمینان دارند.

* هیچ تخلفی انجام ندادیم
بلافاصله پس از دریافت شکواییه نماینده عربستان از طریق AFC ، یک تیم تشکیل داده و یک وکیل مسلط به امور بین‌المللی که سابقه خوبی داشت در راس این تیم قرار دادیم. وقتی اطلاعات مورد بررسی قرار گرفت متوجه شدیم که این شکواییه باشگاه النصر از هر لحاظ رد می‌شود چون تخلفی انجام نداده بودیم.

* برای این پرونده شبانه روزی کار کردیم
تیم کارشناسی حقوقی ما بیش از ۴۸ ساعت شبانه‌روزی کار کرد تا مستندات جهت ارائه به به AFC آماده شود به این ترتیب یک لایحه بسیار محکم تدوین شد که در آن به ایرادات شکواییه باشگاه النصر اشاره و دلایل و مستندات نیز‌ ضمیمه آن شد. موضوع به قدری واضح بود که لازم ندیدیم بخش دیگر را ارسال کنیم در همین راستا کمیته انضباطی AFC مدارک را بررسی کرد و رای به سود باشگاه پرسپولیس صادر شد.

* هیچ نگرانی نداریم
در صورت شکایت یا پیگیری مجدد باشگاه النصر، جای هیچ نگرانی نیست چرا که پرسپولیس همه بازیکنانی را که در زمان نقل و انتقالات به خدمت گرفت قبل از موعد مقرر اسامی آنها را ارسال کرده و توانسته برای آنها کارت بازی دریافت کند برهمین اساس نیز در طول مسابقات از همه بازیکنان بهره گرفته است .

* از حق پرسپولیس دفاع می‌کنیم
هواداران هیچ نگرانی نداشته باشند، از حقوق باشگاه پرسپولیس به طور کامل دفاع می‌کنیم و اجازه نمی‌دهیم آن چیزی که غیر از مقررات که برای همه باشگاه‌ها یکسان تعریف شده بخواهند برای پرسپولیس تصمیمی اتخاذ کنند. از روز اول هم نگرانی بابت شکل صحیح و اصولی کار نداشتیم و اگر لازم باشد در جای دیگر نیز این دفاعیه صورت بگیرد خیلی محکم این کار را انجام می‌‌دهیم.

* بنای ما استفاده از وکلای مجرب است
در دوره جدید مدیریت باشگاه هرگونه پرونده‌ای اگر بخواهد بر علیه تیم تشکیل شود بنای ما استفاده از وکلای مجرب و توانمند است. این وکلا آگاهی زیادی از مسائل بین‌الملل دارند که دوره‌هایی نیز دیده‌اند. ما برای هر پرونده از یکی از این وکلا دعوت می‌کنیم و میخواهیم صفر تا صد آن را پیگری کند و به سرانجام برساند.

* برای النصر اطلاعات غلط فرستادند
برخی گمان می کردند اگر‌ پرسپولیس در این پرونده نتیجه نگیرد برای آنها پیروزی است برهمین اساس اطلاعات غلط را برای طرف‌های خارجی ارسال کردند. انتظار می‌رود همچون گذشته درخصوص حمایت از نمایندگان ایران همراهی وجود داشته باشد. از کسانی که این باشگاه را حمایت کردند و بر حقانیت این تیم صحه گذاشتند تشکر می‌کنم و جای تاسف نیز دارد که برخی سعی کردند نماینده کشورشان را در یکی از آوردگاه‌های مهم قاره کهن تنها بگذارند.

بیشتر ببینید:

عیسی آل‌کثیر و بوسه به دست مادر در جوار حرم امام رضا/ ویدیو

در پرونده آل کثیر هیچ توطئه ای در کار نبود/ ویدیو

 

 

تگ ها


علی رغبتی وزارت ورزش و جوانان پرسپولیس تهران فوتبال ایران پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال