رغبتی: به پرسپولیس حسادت می‌کنند

علی رغبتی عضو هیئت مدیره پرسپولیس می‌گوید که در تیم مدیریتی این باشگاه هیچ گونه اختلافی وجود ندارد....

به گزارش "ورزش سه"، این جمله در حالی به زبان آمده که چندی پیش مهرداد هاشمی در گفتگویی صراحتا گفته بود که در هیئت مدیره پرسپولیس «نامحرم» است و بسیاری مسائل از او پنهان می‌مانند. اما رغبتی اعتقاد دارد که این مسائل «سوتفاهم» هستند و در هر خانواده ای ممکن است روی دهند. او غیبت اعضا در برخی از جلسات را نیز به این شکل توجیه کرده است: «حتی در برخی موارد که اعضا نمی‌توانند حضور پیدا کنند، به صورت آنلاین اعضا در جلسه حضور پیدا می‌کنند.»

او همچنین در پاسخ به هاشمی که گفته بود در جریان برخی مسائل قرار نمی‌گیرد، گفته است: «برخی جلسات ما بیش از ۴ ساعت به طول می‌انجامد. تمام جمع‌بندی‌ها وجود دارد و هر تصمیمی که برای باشگاه پرسپولیس گرفته شده در صورت جلسه ثبت شده و به امضا رسیده است. حتی  کسی هم اگر برای تصمیمی مخالف باشد آن را به عنوان مخالف امضا می‌کند. این نشان آن است که در جریان تمام موضوعات قرار گرفته است.»

رغبتی با دفاع از دوره سرپرستی رسول پناه، توضیح داده است: «من اختلافی ندیدیم و مهدی رسول‌پناه هم به صورت مکرر به اعضای هیات مدیره گزارش کار می‌دهد. زمانی شده که در طول روز حتی بیش از پنج بار با هم تماس گرفتیم. شاید سو تفاهمی وجود داشته است. من  بحث اختلاف را به طور کامل تکذیب می‌کنم. البته در یک خانواده ۲ نفره هم شاید نظرات افراد با هم تفاوت داشته باشد اما این دلیل بر اختلاف نیست.»

این عضو هیئت مدیره سرخ ها همچنین خطاب به هواداران این تیم گفته است: «اگر همه ما دست در دست هم باشیم به خوبی مسیرمان را طی می‌کنیم. به خیلی از بحث‌ها توجه نکنید. نمی‌شود که تیم در مسیر موفقیت باشد و تیم مدیریتی آن ضعیف باشند. همه ما برای سربلندی نام پرسپولیس تمام تلاش خود را خواهیم کرد. عده ای حسادت دارند و می خواهند پرسپولیس را زمین بزنند.»

تگ ها


علی رغبتی وزارت ورزش و جوانان پرسپولیس تهران