رفاقت خوب رسن در جمع پرسپولیسی ها

رسن که به تازگی به جمع پرسپولیسی ها اضافه شده، به خوبی با آن ها ارتباط برقرار کرده و به نوعی رفاقت را خیلی زود آغاز کرده است ......

رسن که به تازگی به جمع پرسپولیسی ها اضافه شده، به خوبی با آن ها ارتباط برقرار کرده و به نوعی رفاقت را خیلی زود آغاز کرده است.

 

به گزارش مدال به نقل از  "ورزش سه"، تازه واردهای پرسپولیس برای لیگ هفدهم زیاد نبودند اما همه بازیکنانی باکیفیت و نامدار هستند. از منشا و نعمتی تا بشار رسن و شجاع خلیل زاده و شایان مصلح، مهره هایی نامدارند و برانکو را امیدوار به تکرار موفقیت دو سال اخیر میکنند.

در میان توان فنی این بازیکنان، ویژگی خوب اخلاقی شان سبب شده تا رفاقت در تیم پرسپولیس حرف اول را بزند. سیامک نعمتی و گادوین منشا که در پیکان هم تیمی بودند، در تیم جدید هم دوستی را ادامه داده و به دو قلوهای تازه وارد این تیم تبدیل شده اند. بشارِ عراقی هم باوجود این که از بقیه تازه واردتر است، در جمع پرسپولیسی ها قرار گرفته و به خوبی با آن ها ارتباط برقرار می کند.

او به خوبی می داند در کنار این شوخی و خنده، رقابت فنی عجیبی نیز در پرسپولیس برقرار است. رسن که هافبک قابلی در فوتبال عراق است برای رسیدن به ترکیب تیم قهرمان ایران باید با رقبای قدرتمندی چون مسلمان، امیری، احمدزاده، نعمتی و... رقابت کند.

تگ ها


اخبار روز پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال