رفاقت «ژنرال» و «پروفسور» روی لبه تیغ/ اختصاصی

آیا مصاحبه امروز مربی سپاهان نشانه‌ای جدی برای پایان یک رفاقت چند ساله است؟...

آیا مصاحبه امروز مربی سپاهان نشانه‌ای جدی برای پایان یک رفاقت چند ساله است؟

سرمربی تیم فوتبال سپاهان همواره از برانکو به نیکی یاد کرده اما حالا...

به گزارش خبرنگار مدال، امیر قلعه نویی طی سالهای اخیر هرگاه که از برانکو صحبت شده به رفاقت خود با این مربی اشاره کرده است. امیر بارها به این موضوع اذعان داشته که برانکو را دوست دارد و متقابلا برانکو در مقاطع مختلف به دوستی خود با امیر اشاره داشته و ...اما حالا داستان متفاوت است.

بعد از بازی جنجالی چند ماه قبل سپاهان و پرسپولیس اولین نشانه های دلخوری طرفین از هم، پدیدار شد و حالا ظاهرا هر دو آماده اند تا علنا از یکدیگر انتقاد کنند.

برانکو امروز در کنفرانس خبری خود به رقیب اصفهانی طعنه شد و چند ساعت بعد الهویی مربی سپاهان در کنفرانس خبری بجای قلعه نویی صحبت کرد و گفت: هنوز خیلی از اظهارات برانکو ایوانکوویچ در مورد تیم ملی و ایجاد حاشیه برای تیم ملی کشورمان ایران در مسابقات جام ملت های آسیا نگذشته‌و متاسفانه دیدیم ایشان چه حواشی برای تیم ملی ایران ایجاد کردند که قلب میلیون ها ایرانی جریحه دار شد ولی ایشان باز هم تلاش می کند با تاکتیک های قدیمی و اظهار نظر در مورد تیم های دیگر فشار را از روی تیم خودش بردارد و به تیم های دیگر انتقال دهد که این رفتار نه حرفه ای است و نه اخلاقی که البته نخ نما شده است.

بدیهی است که مربی سپاهان بدون هماهنگی با امیر این حرفها را نزده است و اساسا به همین منظور او را به کنفرانس خبری فرستاده اند.

آنهایی که به قلعه نویی و برانکو نزدیک هستند می دانند که هر دو مربی اخیرا نسبت به برخی اتفاقات و بیانیه ها دلخوری دارند اما سعی می کنند مستقیما از هم نامی نبرند.باید منتظر ماند و دید این نام نبردن تا کجا پیش می رود و سرنوشت رفقای صمیمی در ادامه لیگ و در کورس قهرمانی به کجا کشیده می شود.