رفتارهای عجیب سایت باشگاه استقلال ادامه دارد!

وينفرد شفر در مدتي كه وارد ايران شده و روي نيمكت استقلال نشسته، بر خلاف سن و سالش و نيز تصويري كه ما عموما از آلماني ها در ذهن داريم، آدم شاد و خونگرمي نشان داده است ......

وينفرد شفر در مدتي كه وارد ايران شده و روي نيمكت استقلال نشسته، بر خلاف سن و سالش و نيز تصويري كه ما عموما از آلماني ها در ذهن داريم، آدم شاد و خونگرمي نشان داده است. از نظر فني هم كه هنوز قضاوت در مورد او زود است، هرچند فعلا كارش را بد شروع نكرده و خيلي از استقلالي ها به او اميدوار شده اند.

 با اين وجود نمي توان كتمان كرد كه برخي رفتارهاي شفر واقعا عجيب است. مثلا هنوز به ايران نيامده از قولش نقل كردند خواهان بازگشت بهنام برزاي شده، اما بعدا در اولين نشست خبري اش پس از بازي با فولاد نشان داد حتي اسم بازيكنان فعلي تيمش را هم نمي داند، چه برسد به بازيكن فصل قبل! شفر سپس در فراز ديگري از حرف هايش مدعي شد فرهاد مجيدي را نمي شناسد و اصلا نمي داند او الان كجاست، اما بعدا در سايت رسمي استقلال از قولش نوشتند اشتباه شده و مگر ممكن است كسي مجيدي را نشناسد؟! حالا هم عين اين داستان در مورد محمد تقوي تكرار شده و پيرمرد آلماني بعد از تكذيب اوليه مكالمه و مذاكره با او، باز هم روي سايت باشگاه اعلام كرده روزهاي اول حضورش در استقلال يك تماس تلفني با تقوي داشته و با اين پيشكسوت آبي ها در مورد برخي كليات صحبت كرده است. حالا اين وسط معلوم نيست مشكل از جناب شفر است يا سايت رسمي باشگاه استقلال؟ يعني مربي آلماني دم به دقيقه حرف هايش را عوض مي كند يا رسانه رسمي آبي ها ترجيح مي دهد برخي از اظهارات و مواضع شفر را روتوش كند؟

تازه بايد به اينها همه تناقض گويي ها در مورد دستياران ايراني را هم اضافه كنيد. روزهاي اول حضور شفر در ايران، باشگاه بيژن طاهري و سيروس دين محمدي را به عنوان دستياران او برگزيد كه بلافاصله اعلام شد اين موضوع مورد موافقت شفر قرار گرفته، اما بعدا گفتند مربي آلماني اين دستياران را نپذيرفته و حضورشان در استقلال منتفي است. در نهايت اما يكي از اين دو نفر يعني طاهري به كادرفني اضافه شد و سيروس دين محمدي پشت خط ماند. شايد اگر ما و شفر زبان هم را مي فهميديم و او مي توانست بي واسطه با هواداران استقلال صحبت كند، خيلي از مسايل شفاف مي شد، اما حالا به نظر مي رسد بعضي ها دارند حرف هاي خودشان را توي دهان پيرمرد مي گذارند. 

تگ ها


اخبار روز استقلال فوتبال