رفتارها در پرسپولیس عجیب است/ گل محمدی مراقب تصمیماتش باشد

پیشکسوت فوتبال ایران با بیان اینکه باشگاه پرسپولیس اقتدار مدیریتی ندارد، گفت: رفتارها در پرسپولیس عجیب به نظر می رسد و همدلی لازم در این باشگاه وجود ندارد....

بیژن ذوالفقارنسب در گفتگو با خبرنگار مهر، درباره عملکرد پرسپولیس در نقل و انتقالات تابستانی که حاشیه ها و اختلافاتی را بین کادرفنی و مدیریت باشگاه به وجود آورده است گفت: وقتی باشگاه مشکلات مالی بسیار زیادی در گذشته بابت نحوه بستن قرارداد با بازیکنان و مربیان خود داشته و تقریبا در تمام پرونده ها نیز شکست خورده است باید رفتار محتاطانه تری در عقد قراردادهای حقوقی داشته باشد. این شرط الزامی برای باشگاه های فوتبال ایران است.

پیشکسوت پرسپولیس تاکید کرد: رفتارها در باشگاه پرسپولیس عجیب به نظر می رسد. مدیر و مربی اش استعفا می دهند. همدلی لازم وجود ندارد. متاسفانه اقتدار مدیریتی را شاهد نیستیم. مدیر پرسپولیس باید قدرتمندانه رفتار کند. وقتی او ضعف تصمیم گیری داشته باشد رختکن نیز ناخوداگاه به حاشیه می رود.

ذوالفقارنسب یادآور شد: از روزی که لیگ برتر با قهرمانی پرسپولیس برای چهارمین بار متوالی به اتمام رسید، شنیده ام یحیی گل محمدی سه بار استعفا داده است. این موضوع باعث نگرانی هواداران می شود. وقتی این استعفاها نه حالت اجرایی پیدا می کند و نه تکذیب می شود طرفداران باشگاه را نیز دچار استرس می کند. نباید ایجاد سرگردانی کرد.

وی راجع به خریدهای این تیم افزود: به هر حال فعلا نمی توان درباره آنها نظر داد. در طول فصل می توان راجع به این بازیکنان اظهارنظر کرد. پرسپولیس در درون دروازه مشکل دارد و هر روز هم همچنان صحبت از اضافه شدن افراد جدید به مجموعه بازیکنان پرسپولیس شنیده می شود. باید منتظر ماند و دید چه سرنوشتی در پایان روزهای آینده رقم می خورد. پرسپولیس تیمی است که هنوز طلب برانکو را پرداخت نکرده و یکی دو روز دیگر هم از سوی فیفا محروم می شود.

ذوالفقارنسب که سابقه مربیگری در تیم های مختلف باشگاهی و ملی را دارد راجع به سرمربی سرخپوشان پایتخت گفت: گل محمدی مربی خوبی است ولی باید مراقب رفتارهایش باشد. او نتایج خوبی گرفته است ولی نباید آن را تحت تاثیر این موضوع قرار بدهد. تک تک کلمه های یحیی گل محمدی زیر ذره بین است. همه روی او حساب می کنند و باید مراقب تصمیم گیری هایی خود باشد.

کارشناس فوتبال ایران راجع به احتمال صعود پرسپولیس از گروه C لیگ قهرمانان آسیا خاطرنشان کرد: پرسپولیس با توجه به وضعیت فعلی،  کار بسیار سختی برای صعود از گروه خود دارد.

تگ ها


بیژن ذوالفقارنسب تیم فوتبال پرسپولیس لیگ قهرمانان فوتبال آسیا یحیی گل محمدی