رفتار تحقیرآمیز کلوپ با خبرنگار پس از باخت برابر سیتی

یورگن کلوپ، سرمربی لیورپول، پس از شکست سنگین ۴-۱ برابر منچسترسیتی، حال و روز خوشی نداشت و یکی از خبرنگاران خارجی حاضر در کنفرانس خبری پس از مسابقه به بدترین شکل طعم اوقات تلخی کلوپ را چشید....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، ویدیویی در توییتر منتشر شده که نشان می دهد در کنفرانس خبری پس از مسابقه، یکی از خبرنگاران از کلوپ قصد طرح سوالی در رابطه با فاصله امتیاز لیورپول با سیتی را دارد اما سرمربی لیورپول بلافاصله صحبت او را قطع می کند.

یورگن کلوپ ضمن پریدن در میان حرف خبرنگار مذکور خطاب به او گفت: "صادقانه فکر می کنم که تو واقعا باید بهتر از اینها برای انجام شغلت آماده شوی. چطور می توانی چنین سوالی بپرسی؟ تا جایی که من می دانم آنها ۱۳ امتیاز از ما بیشتر دارند و این سوال راجع قهرمان شدن... فکر می کنی در این لحظه این سوال مناسبی است؟

تو فقط دو سوال می توانستی بپرسی و یکی از سوال هایت را خراب کردی. تقصیر خودت بود."

در ادامه این خبرنگار نگون بخت که قصد داشت به ادامه سوالش بپردازد، باز هم اجازه کامل کردن جمله خود را پیدا نکرد، چرا که کلوپ در میان کلام او مدام تکرار می کرد: "تو فقط دو سوال داشتی، تو فقط دو سوال داشتی... حرامش کردی."

سوالی که این خبرنگار در پایان هم موفق نشد به طور کامل از کلوپ بپرسد، در واقع سوال به جایی بود: آیا لیورپول در حال حاضر بیشتر روی رسیدن به یکی از چهار رده برتر در لیگ برتر انگلیس و همچنین مسابقه در چمپیونزلیگ، که پس از باخت در آنفیلد قرار بود برگزار شود، متمرکز است؟

کلوپ در پایان پاسخ داد: "بله. اینکه واضح است. سعی می کنیم این کار را بکنیم."

کلوپ حتی فاصله دقیق امتیازی لیورپول با سیتی را نیز نمی دانست. منچسترسیتی اکنون در صدر جدول ۱۰ امتیاز بیشتر از لیورپول دارد و یک بازی نیز کمتر انجام داده است.

هواداران در توییتر از این رفتار گستاخانه کلوپ و لحن بی ادبانه او با خبرنگاری که تنها مشغول انجام کارش بود، انتقاد کرده اند.

جی موتی، خبرنگاری که این فیلم را منتشر کرده است، در توییتر خود نوشت: "من خودم در گذشته با سرمربیان بسیار سختی برخورد داشته ام اما او این قضیه را به سطح دیگری برده. ورای بچگانه بود."

شخص دیگری نوشته: "از خبرنگار بخواهی که برای انجام شغلش آماده شود در صورتی که خود او فاصله با سیتی را نمی داند. فقط وقتی می برد خوشحال است."

کاربر دیگری نوشته: "نقاب افتاد."

یکی دیگر از کاربران توییت کرده: "ببینید چطور خبرنگار خارجی را اذیت می کند، عجب عوضی."

عصبانیت کلوپ پس از شکست سنگین ۴-۱ در آنفیلد قابل درک است مخصوصا که در نیمه دوم بازی ۴ گل دریافت کردند و دروازه بان معمولا مطمئنشان، الیسون، روی دو گل مقصر بود.

شرکت در کنفرانس مطبوعاتی پس از شکست در بازی برای هر سرمربی کار دشواری است. اما هیچ کدام از اینها بهانه ای برای بریدن حرف خبرنگار و تحقیر او با گفتن اینکه کارش را بلد نیست، نمی شود.

بیشتر بخوانید:

ستاره اینتر، گزینه لیورپول برای حل مشکل بزرگ

طعنه روی کین به لیورپولی‌ها؛ ۳۰ سال دیگر صبر کنید

 

 

تگ ها


فوتبال جهان یورگن کلوپ لیورپول لیگ برتر فوتبال