رفتار حرفه‌ای کامیابی نیا بعد از درخشش ۵ هفته‌ای

هافبک دفاعی پرسپولیس بعد از نمایش موفق در خط دفاعی این تیم، احتمالا بار دیگر از روی نیمکت کار را دنبال خواهد کرد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، کمال کامیابی نیا، هافبک دفاعی باتجربه پرسپولیس که یکی از باسابقه‌ترین بازیکنان کنونی این تیم محسوب می‌شود، طی پنج دیدار و با توجه به مصدومیت سیدجلال حسینی و بعد از آن محمدحسین کنعانی زادگان به خط دفاعی منتقل شد و توانست با عملکردی بی نقص در این پست نیز آمار مطلوبی از خود به جا بگذارد. کلین شیت پرسپولیس با حضور کمال کامیابی نیا اتفاقی بود که شاید کمتر پیش بینی می‌شد با حضور این بازیکن غیرتخصصی به سرانجام برسد اما هافبک سرخ‌ها که مدعی است طی این مدت با تماشای عملکرد مدافعان صاحبنام فوتبال توانسته تا حد زیادی به شرح وظایف خود دست یابد، به خوبی از پس از این ماموریت برآمد.

با این حال در اتفاقی جالب توجه، با بازگشت محمدحسین کنعانی زادگان و پایان مصدومیت این مدافع، کمال کامیابی نیا کاملا از ترکیب پرسپولیس خارج شد و در دیدار مقابل سایپا به نیمکت رفت و فرصتی برای بازی به دست نیاورد. اتفاقی که احتمالا برابر نفت آبادان نیز تکرار خواهد شد و کامیابی نیا برابر این حریف آبادانی نیز کار را از روی نیمکت دنبال خواهد کرد.

نکته جالب توجه اما رفتار حرفه ای کمال کامیابی نیا بود که با ستایش کادرفنی از وی نیز همراه بوده است. کامیابی نیا بعد از چند بازی حضور در پست غیرتخصصی و بعد از آن نیمکت نشینی، هیچ واکنش منفی نسبت به این اتفاق نداشته است و در راستای هدف تیمی که برای موفقیت تیم بوده، سکوت و تلاش بیشتر را دنبال کرده است. اتفاقی که شاید انتظار می‌رفت با توجه به حضور وی در پست غیرتخصصی و عملکرد موفقی که داشته، با واکنشی دیگر همراه باشد.

پرسپولیس امروز در هفته دوم از دور برگشت لیگ برتر برابر نفت آبادان قرار خواهد گرفت و یحیی گل محمدی و تیمش امیدوارند به ششمین برد پیاپی برای تثبیت جایگاه خود در صدر جدول دست یابند.

بیشتر بخوانید:

ترکیب هتل توسط پرسپولیسی‌ها با تدابیر بهداشتی

کنعانی‌زادگان در نقش گلساز بازی رفت برابر نفت

 

 

تگ ها


کمال الدین کامیابی نیا پرسپولیس تهران فوتبال ایران پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال