رفتار عجیب ماساژور استقلال خوزستان!

به گزارش مدال به نقل از تسنیم، علی موسوی، ماساژور تیم فوتبالاستقلال خوزستانبا بیان اینکه باشگاه سه سال است که پول من را پرداخت نکرده است، گفت: زندگیام نابود شد و امروز نیز به دلیل اینکه نتوانستم برای مدت شش ماه اجاره خانهام را پرداخت کنم، صاحبخانه قصد دارد ......

 به گزارش مدال به نقل از تسنیم، علی موسوی، ماساژور تیم فوتبال استقلال خوزستان با بیان این‌که باشگاه سه سال است که پول من را پرداخت نکرده است، گفت:
زندگی‌ام نابود شد و امروز نیز به دلیل این‌که نتوانستم برای مدت شش ماه اجاره خانه‌ام‌ را پرداخت کنم، صاحب‌خانه قصد دارد وسایل‌ من را به بیرون از خانه بریزد و به همین خاطر همسر باردارم به خانه پدرش رفته و من مانده‌ام و پدر و مادر بیمارم.
علی موسوی  اظهارکرد:
پنج سال است که به عنوان ماساژور استقلال خوزستان در حال فعالیت هستم. تنها منبع درآمدی من همین شغل است که این باشگاه برای مدت سه سال است، پولی به من نداده است.
وی ادامه داد:
این باشگاه حتی سالی که تیم عنوان قهرمانی لیگ برتر را هم به دست آورد، پول من و دیگر ماساژورها و همچنین تدارکات تیم را نداد. ما نیز پا به پای دیگر اعضای تیم در طول فصل تلاش می‌کنیم تا بازیکنان به خوبی برای مسابقات آماده شوند.
این ماساژور  گفت:
این همه تلاش کردیم ولی مسوولان هیچ توجهی به ما نداشتند. خود من تاکنون ۱۰۰ بار برای گرفتن حق‌‌الزحمه‌ام به باشگاه رفته‌ام ولی کسی جوابگو نبوده است. اکنون هم در این هوای گرم ۲۰ روز است که از صبح تا ظهر مقابل باشگاه هستم ولی هیچ‌کسی نیست و مدیرعامل باشگاه ۲۰روز است که یا در تهران یا خارج از کشور به سر می‌برد.
وی افزود:
من به مدیرعامل باشگاه هم گفته‌ام که همسرم باردار است و حتی پول درمان او را ندارم. اجاره خانه‌ را هم هنوز پرداخت نکرده‌ام و پدر و مادر پیرم که بیمار هستند نیز با من زندگی می‌کنند ولی مسوولان باشگاه این شرایط را درک نمی‌کنند.
موسوی عنوان کرد:
امروز نیز به دلیل این‌که شش ماه است نتوانستم اجاره خانه‌ را پرداخت کنم، صاحب‌خانه قصد دارد وسایل‌ من را به بیرون از خانه بریزد و به خاطر همین همسر باردارم به خانه پدرش رفته است و من مانده‌ام و پدر و مادر بیمارم. زندگی من نابود شده ولی مسوولان استقلال خوزستان به فکر نیستند. باور کنید اگر مسوولان توجه نکنند خودم را جلوی درب باشگاه آتش خواهم زد، چرا که شرایط بسیار سختی دارم.

تگ ها


اخبار روز لیگ برتر خلیج فارس فوتبال