رفتار مدیران استقلال و پرسپولیس در کری خوانی غیرحرفه‌ای بود

کارشناس فوتبال ایران گفت: رفتارهایی که از سوی مدیران دو تیم استقلال و پرسپولیس رقم خورد بسیار غیر حرفه ای است. این تیم‌ها باید روی کیفیت خودشان متمرکز شوند....

فرزاد آشوبی در گفتگو با خبرنگار مهر، در خصوص تقابل استقلال تهران و پرسپولیس در نیمه نهایی جام حذفی فوتبال کشور گفت:این بازی به خودی خود جذاب است. وقتی قرار است در نیمه نهایی جام حذفی هم با یکدیگر بازی کنند به هیجان آن افزوده می شود. بنابراین شاهد یک دیدار تماشایی خواهیم بود که خبری از احتیاط در آن نیست چون باید یک تیم برنده شده و به فینال برسد.

وی که سابقه پوشیدن پیراهن هر دو تیم را دارد اظهار داشت: من فکر می کنم قهرمانی پرسپولیس در لیگ برتر می تواند آنها را با آرامش بیشتری به  این بازی برساند. از سوی دیگر شرایط فعلی این تیم چالش بزرگی برای کادرفنی پرسپولیس است. انگیزه بازیکنان باید در سطح بالایی باقی بماند.

کارشناس فوتبال ایران ادامه داد: به لحاظ فنی کامل ترین تیم ایران، پرسپولیس است ولی شرایط خاص این بازی به گونه ای است که نمی توان پیش بینی داشت. استقلال تیم با کیفیتی شده است و می تواند خطرساز باشد. با این حال فکر می کنم در شرایط استاندارد پرسپولیس خیلی بهتر است.

آشوبی درباره صحبت های افشین پیروانی و در ادامه آن سعید رمضانی در مقام سرپرستی دو تیم تصریح کرد: رفتارهایی که از سوی مدیران دو باشگاه رقم خورد بسیار غیر حرفه ای است. سرپرست پرسپولیس نباید درباره استقلال صحبت کند و یا بالعکس. این تیم ها باید روی کیفیت خودشان متمرکز شوند و این اصل پیش پا افتاده ای در فوتبال حرفه ای است که باید به حریف احترام گذاشت. کری خوانی نیز ادابی دارد که رعایت نمی شود. بارها شاهد بوده ایم مربیان در کنفرانس های مطبوعاتی به جای اینکه درباره تیم خودشان صحبت کنند درباره حریف اظهار نظر می کنند که کار عقلانی نیست.

او در پایان خاطرنشان کرد: مدیران باشگاه ها به جای اینکه دست به تخریب حریف بزنند بهتر است مشکلات ساختاری تیم های خودشان را برطرف کنند. باشگاه هایی که با بدهکاری های فراوان خود در فیفا تنها به هوادارانشان استرس وارد می کنند.

تگ ها


تیم فوتبال پرسپولیس تیم فوتبال استقلال تهران دربی کانتی