رفسنجان و خون و اشک در آخرین ثانیه

دیرهنگام‌ترین گل این هفته را مس رفسنجان وارد دروازه فولاد کرد تا سرنوشتی متفاوت با سایر شکست خورده‌های لیگ داشته باشد....

به گزارش "ورزش سه" پس از گل فولاد در دقایق اولیه توسط فرشاد احمدزاده که از زاویه صفر و روی اشتباه دروازه‌بان رفسنجانی‌ها به شکلی عجیب به ثمر رسید، تیم میزبان سعی کرد بازی را در طول مسابقه در اختیار بگیرد اما تا دقایق پایانی، از حملات و کنترل مسابقه خود طرفی نبسته بود.

این اتفاق در شرایطی رخ می‌داد که ذوب‌آهن، نساجی، گل‌گهر و چند تیم دیگر با وجود نمایش‌های خوب مقابل حریفان دست‌شان از پیروزی کوتاه مانده بود و می‌رفت این مسئله برای مس رفسنجان هم تکرار شود اما دو گل برق‌آسا توسط دو مهاجم نارنجی‌پوش سرنوشت بازی را عوض کرد.

در ابتدا این محمدرضا سلیمانی بود که با زدن سومین گل خود برای مس رفسنجان، بازی باخته را به تساوی کشاند و سپس کمی قبل از سوت پایان و در شرایطی که توجه داور به جنجال کنار خط و اخطار گرفتن مربی مس رفسنجان بود، یک سانتر بلند روی دروازه فولاد و توپی که از دست محسن فروزان رها شد، این موقعیت را به مهرداد آوخ داد تا به مانند بازی رفت گل پیروزی را وارد دروازه فولاد کند.

چه بسا رفسنجانی‌ها به همان گل تساوی هم در این بازی راضی بودند اما معجزه از راه رسید تا این تیم شایسته استان کرمان نیز با خوشی آشتی کند؛ آن‌هم با سناریویی که هفته گذشته مغلوب پرسپولیس شده بود.

این تصاویر شادی بازیکنان مس رفسنجان بعد از گل دوم مقابل فولاد را نشان می‌دهد:

تگ ها


مس رفسنجان