رفعتی: از کانال خارج نشوند، برخورد می‌کنیم!

رییس دپارتمان داوری می‌گوید هر داوری عضو کانال تلگرامی خاص باشد، او را رصد خواهند کرد و در صورت عضو بودن با او برخورد می‌کنند....

رییس دپارتمان داوری می‌گوید هر داوری عضو کانال تلگرامی خاص باشد، او را رصد خواهند کرد و در صورت عضو بودن با او برخورد می‌کنند.

به گزارش مدال،کمیته داوران با ارسال نامه‌ای عجیب و تهدیدآمیز به داوران و ناظران فوتبال از آن‌ها خواست تا از عضویت یک کانال تلگرامی و صفحه اینستاگرامی خاص خارج شوند. کانالی که به گفته یکی از پیشکسوتان مطلع فوتبالی تا چندی قبل هم‌سو با کمیته داوران مطالب را منتشر می‌کرده و ادمین آن حتی رابطه خوبی با اصفهانیان و رفعتی داشته است اما حالا به نظر می‌رسد با ریاست کمیته داوران و دپارتمان داوری به مشکل خورده است.

داوود رفعتی، رئیس دپارتمان داوری فوتبال ایران در واکنش به این نامه اظهار کرد: این کانال تلگرامی که مدیر آن یکی از پیشکسوتان داوری است، طی چند روز اخیر در کارهای داوران و کمیته دخالت کرده و به نوعی از آن سو استفاده کرده است. ما هم با ارسال این نامه به همه داوران دستور داده‌ایم تا از آن کانال خارج شوند.البته این کار در دنیا مرسوم است و فیفا هم گاهی اوقات چنین کاری را انجام می‌دهد. هیچ‌کدام از داوران و ناظران ما حق این را ندارند که در این کانال عضو باشند و اگر ما ببینیم شخصی از این نامه پیروی نکرده است با او برخورد خواهیم کرد.

رئیس دپارتمان داوران در پاسخ به این‌که چگونه از عضویت داوران در این کانال مطلع خواهند شد؟ گفت: به هر حال ما دوستانی داریم که به وسیله آن‌ها می‌توانیم عضو بودن یا نبودن داوران در آن کانال را رصد کنیم.