رفعتی:۵ نفر هنوز در گروه تلگرامی فعال هستند/به آن‌ها قضاوت نمی‌دهیم

رئیس دپارتمان داوران اعلام کرد پنج داور همچنان در گروه تلگرامی فعالیت دارند و تا زمانی که در این گروه باشند به آن‌ها قضاوت داده نخواهد شد....

رئیس دپارتمان داوران اعلام کرد پنج داور همچنان در گروه تلگرامی فعالیت دارند و تا زمانی که در این گروه باشند به آن‌ها قضاوت داده نخواهد شد.

به گزارش مدال،داود رفعتی،رئیس دپارتمان داوران در کلاس توجیهی و دانش‌افزایی داوران و کمک داوران الیت فوتبال که امروز (سه‌شنبه) در حال برگزاری است، در بخشی از صحبت‌های خود به موضوع یک کانال تلگرامی و هشدار کمیته داوران به داور‌ها برای ترک این گروه در فضای مجازی اشاره کرد.

رفعتی در این‌باره در جمع داوران اظهار داشت: برابر اساس‌نامه فیفا و کمیته داوران هیچ ارکان و سازمانی اجازه کار موازی با کمیته داوران را ندارد، چون ممکن است مسئله‌ای را آموزش بدهد که اشتباه باشد. آموزش فقط توسط کمیته داوران انجام خواهد شد. این چیز مشخصی است که در سایت فیفا هم وجود دارد.

وی افزود: ما از طریق قانونی به دنبال آن گروه تلگرامی هستیم. خواهش می‌کنم از آن گروه بیرون بیایید و مطلبی هم داخل آن به اشتراک نگذارید. بازهم می‌گویم خواهش می‌کنم در آن گروه فعالیت نداشته باشید. از زمانی که اعلام کرده‌ایم، نزدیک به 50 نفر از گروه تلگرامی بیرون آمده‌اند، به دیگران هم بگویید به هیچ عنوان در آن گروه فعالیت نداشته باشند. الآن پنج داور به طور فعال با این گروه همکاری می‌کنند که نام آن‌ها را می‌دانیم و فعلاً به آن‌ها قضاوت نخواهیم داد تا زمانی که این گروه منحل شود.