رفعتی: پنالتی استقلال اشتباه بود/ کریمی به درستی اخراج شد

تیم فوتبال استقلال در چارچوب هفته چهارم لیگ برتر در ورزشگاه آزادی به مصاف تیم فوتبال پرسپولیس رفت و این دیدار با نتیجه یک بر صفر به سود شاگردان کالدرون به پایان رسید...

تیم فوتبال استقلال در چارچوب هفته چهارم لیگ برتر در ورزشگاه آزادی به مصاف تیم فوتبال پرسپولیس رفت و این دیدار با نتیجه یک بر صفر به سود شاگردان کالدرون به پایان رسید

به گزارش خبرنگار مدال، دربی ۹۰ در حالی با نتیجه یک بر صفر به سود سرخپوشان به پایان رسید که حواشی و ابهامات زیادی در خصوص تصمیمات و قضاوت این بازی توسط موعود بنیادی‌فر به وجود آمد.
داوود رفعتی کارشناس داوری در مورد قضاوت دربی ۹۰ گفت: پنالتی اعلام شده به سود استقلال اشتباه بود و علاوه بر آن در هنگام زدن ضربه علیرضا بیرانوند دروازه‌بان پرسپولیس بیش از حد از خط دروازه جلو آمد.
وی افزود: دقیقه 43 خطا بر روی شماره 88 پرسپولیس بود که داور برعکس گرفت و قبل ازاین صحنه هم روی علیپور خطا شد که داور اصلا نگرفت. من نفهمیدم چرا به کنعانی‌زادگان اخطار داد.
وی در خصوص اخراج علی کریم اظهارداشت: اخراج علی کریمی درست بود و به شجاعان هم باید اخطار می‌داد. همچنین حضور جانبازان عزیز کنار زمین بسیار خطرناک است، خدای نکرده توپ به سر یک نفر و یا بچه‌ای که کنار این عزیزان نشسته بود بخورد بسیار اسفناک خواهد بود.

بیشتر بخوانید:

مظفری: پنالتی اشتباه بود اما باید تکرار می شد

تگ ها


اخبار دربی ۹۰ دربی 90 موعود‌ــــ‌بنیادی‌ــــ‌فر داوود رفعتی کارشناسی داوری دربی 90 لیگ برتر فوتبال ایران فوتبال