رفیعی: به سپاهان آمدم تا کار نیمه تمام را تمام کنیم

سروش رفیعی هافبک جدید تیم فوتبال سپاهان در مورد پیوستن به جمع طلایی‌پوشان اصفهان و همکاری دوباره با امیر قلعه‌نویی صحبت کرد...

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، همه از علاقمندی شدید امیر قلعه‌نویی به هافبک‌های تکنیکی و بازیساز باخبرند و این داستانی است که هر سال تکرار می‌شود. هافبک، هافبک و هافبک. این بار سروش رفیعی به سپاهان آمده و باید برای بودن در جمع 11 نفر و بعد بازگشت به سطحی که از او انتظار داریم، با دیگر ستاره‌های تیم زردپوش رقابت کند. 

بسیار از بودن در سپاهان خوشحالم
در کار ما این رفت و آمدها زیاد است. بله، دیروز این اتفاق افتاد. من از باشگاه شهر خودرو جدا شدم، تشکر هم کردم خدمت بازیکنان، مسئولان، کادر فنی و عزیزانی که با آنها در نیم فصل اول کار کردم. یک پیام هم برای مردم عزیز مشهد فرستادم که خیلی به من محبت داشتند. به هر حال در کار ما این اتفاق می‌افتد و شما بین تیم‌ها جابجا می‌شوید. من هم این تصمیم را گرفتم و بسیار خوشحالم که در خدمت باشگاه بزرگ سپاهان هستم.

به فوتبال زیباتر نگاه کنید
متاسفانه فوتبال را ما با رفتارهای اشتباه سخت کرده‌ایم. به نظر من فوتبال یک ورزش است که می‌تواند اتفاقات قشنگی در آن بیفتد همانطور که تا الان هم دوستی‌ها و رفاقت‌هایی شکل گرفته و فکر می‌کنم جذاب‌تر و زیباتر می‌شود به فوتبال نگاه کرد. اما در فوتبال حرفه‌ای این اتفاقات می‌افتد. بله، من پارسال بازیکن پرسپولیس بودم و همیشه هم تنش به خاطر حساسیت بازی‌ها بین هواداران پرسپولیس و سپاهان بوده است. این یک مسئله طبیعی است.

اگر در سپاهان بودم همان کار را می‌کردم
 شاید برای خود من پارسال بازی حذفی گل سرسبد اتفاقات بود و برای اولین بار هم بود که من یک واکنش به آن شکل نشان می دادم. شاید اگر در آن مقطع من بازیکن سپاهان بودم و آن شرایط بود، همین کار را برای تیم سپاهان می کردم. به هر حال شرایطی بود که یک لحظه ناراحت و عصبی شدم و در اتفاقات بازی بود. بلافاصله یک دقیقه بعد از اخراجمان هم به تست دوپینگ رفتم و دیدم که کی روش استنلی آنجا نشسته است. همانجا با هم روبوسی کردیم و یکدیگر را در آغوش گرفتیم. دقیقا هم هر دو این جمله را گفتیم که فوتبال است و این اتفاقات می افتد. بعد از آن هم دو سه بار یکدیگر را دیده ایم و همه چیز اوکی بوده است. این کار ما است، هواداران به هر حال با یک تعصب خاصی از بیرون نگاه می کنند ولی خب ما کارمان این است.

قلب و فکرم با سپاهان است
من هر جایی که تا الان بوده ام، سعی کرده ام با عشق و علاقه کار کنم، الان هم نیم فصل آزاد شدم و با قلب، فکر و تمام وجودم سپاهان را انتخاب کردم. دوست دارم اتفاقات خیلی خوبی برایم رقم بخورد و در این باشگاه تجربیات خوبی داشته باشم. نیاز دارم تمام تلاشم را بکنم که اتفاقات خوب در کنار مردم اصفهان و هواداران سپاهان رقم بخورد.

کار نیمه تمام یعنی قهرمانی را تمام می‌کنیم
امیرخان از سال 88-89 که در فجر سپاسی و لیگ یک بودم ایشان دوست داشتند من را بگیرند تا زیر نظر ایشان کار کنیم. یکی از بهترین‌ سال‌های فوتبالی را کنار ایشان در تراکتور گذراندم. آن سال ایشان به عنوان یک بزرگتر و رفیق خیلی به من کمک و خیلی از مواقع من را راهنمایی کردند. از همان تایم هم با توجه اینکه جدا شدم اما تراکتور تیم شایسته ای بود. به هر حال تصمیم گرفتم جدا شوم و بعد از آن هم هر جا بودم با ایشان تماس گرفتم و جویای احوالشان شدم و همیشه محبت داشتند. من هم هر جا نشستم از اخلاق ایشان و لطفشان صحبت کرده‌ام. الان هم کمک کردند که من به سپاهان بیایم و امیدوارم کاری که در آن سال همراه با تراکتور انجام ندادیم، این مرتبه در سپاهان انجام داده و با امیر خان به قهرمانی برسیم.

با قلبم آمده‌ام و این را در عمل ثابت می‌کنم
من خیلی اهل فضای مجازی نیستم، اما دوست دارم وقتی گفته‌ام با قلبم به اینجا آمده‌ام و با تمام وجود اینجا هستم  از امکانات و فرصت این باشگاه استفاده کنم تا بتوانم پیشرفت داشته باشم و می‌خواهم حرفم را در عمل ثابت کنم تا مردم اصفهان و طرفداران خوب سپاهان خوشحال باشند. از دیروز همه هواداران به من خوش آمد گفتند و امیدوارم این حمایت در کل فصل از کل تیم باشد تا به قهرمانی برسیم. یک بار دیگر از مجموعه شهر خودرو و آقایان گل‌محمدی، حمیداوی و وطن‌خواه تشکر می‌کنم که نهایت همکاری را با من در این چند وقت اخیر داشتند.

بیشتر بخوانید:

حریف شهرخودرو در پلی‌آف آسیا مشخص شد

تگ ها


سپاهان سروش رفیعی امیر قلعه نویی لیگ برتر فوتبال ایران فوتبال ایران فوتبال