رفیعی: حیف، نشد مو‌های شجاع را بتراشم!

سروش رفیعی واقعاً قصد داشت بعد از قهرمانی پرسپولیس در فینال آسیا در همان ورزشگاه، موهای شجاع خلیل زاده را از ته بتراشد ......

 سروش رفیعی واقعاً قصد داشت بعد از قهرمانی پرسپولیس در فینال آسیا در همان ورزشگاه، مو‌های شجاع خلیل زاده را از ته بتراشد. وقتی از او در این‌باره پرسیدیم لبخندی زد و این‌طور پاسخ‌مان را داد: «بله، واقعاً قرار شد مو‌های شجاع را بزنم. حیف شد که این اتفاق نیفتاد و پرسپولیس نتوانست قهرمان شود. خودم را آماده کرده بودم تا مو‌های او را بتراشم. حتی با خودم ماشین به ورزشگاه آورده بودم. فقط منتظر بودم تیم جام را بگیرد و سریعاً موهایش را بتراشم.» سروش با خنده و شوخی می‌گوید: «این آخرین‌بار نیست که پرسپولیس به اینجا رسید. ان‌شا‌ءالله سال بعد این کار را انجام می‌دهم! (خنده)» 
سروش درباره شعار‌هایی که هواداران در بازی فینال برایش می‌دادند، می‌گوید: «خب من شعار خیلی قشنگی شنیدم. هواداران می‌گفتند: «رفیعی خوشا به حالت که شماره ۷ پروین شد به نامت.» جا دارد از هواداران تشکر کنم. همین‌طور از آقای پروین. من شماره ۷ را خیلی دوست دارم. خیلی ناراحت شدم آن شب تیم قهرمان نشد ولی مطمئن هستم ان‌شا‌ءا... با تلاش همه بچه‌ها سال بعد می‌توانیم به این هدف‌مان برسیم.»

تگ ها


پرسپولیس فوتبال