رفیعی در مسیر نیمکت پرسپولیس

خرید زمستانی پرسپولیسی‌ها پس از 3 بازی حضور در در ترکیب اصلی به احتمال فراوان در بازی با استقلال خوزستان نیمکت‌نشین خواهد شد....
خرید زمستانی پرسپولیسی‌ها پس از 3 بازی حضور در در ترکیب اصلی به احتمال فراوان در بازی با استقلال خوزستان نیمکت‌نشین خواهد شد.

ممکن است بازیکن مطرح پرسپولیس در بازی‌های آینده این تیم نیمکت‌نشین شود.
به گزارش خبرنگار مدال، سروش رفیعی که در اواخر نیم فصل اول به تمرینات پرسپولیس برگشت تا با باز شدن پنجره نقل و انتقالات این باشگاه بتواند برای سرخ پوشان به میدان برود در بازی هایی که انجام داده با گذشته از نظر فنی تفاوت کرده است.
رفیعی در ۳ بازی اخیر با آن بازیکنی که قبلا در این تیم بازی می کرد تفاوت داشته این روزها سعی می کند بیشتر با حرکات انفرادی در زمین کار کند که این موضوع صدای بازیکنان و مربیان این تیم را در آورده است.
حتی در بازی با فولاد خوزستان رفیعی که حرکات انفرادی زیادی در زمین انجام داد با اعتراض کریم باقری از روی نیمکت روبرو شد و حتی در اواسط نیمه دوم از زمین بیرون آمد.
رفیعی در تمرین امروز دقایقی در تیم اصلی و دقایقی در تیم ذخیره ها بازی کرد و به نظر می رسد شاید برانکو برای شوک وارد کردن به رفیعی او را در یکی دو بازی در ترکیب اصلی قرار ندهد چرا که او نتوانسته انتظارات را به خوبی برآورده کند.