رفیعی: کارم با باشگاه پرسپولیس تمام شده است/ از ماندن بشار خوشحال شدم

سروش رفیعی هافبک اسبق تیم فوتبال پرسپولیس با حضور در ساختمان باشگاه و مذاکره با مسئولان این تیم در مورد شرایط خود صحبت کرد...

رفیعی: کارم با باشگاه پرسپولیس تمام شده است/ از ماندن بشار خوشحال شدم

هافبک سابق پرسپولیس گفت: مبلغ قرارداد من با پرسپولیس اگر بالا بود، همان روزی که قرارداد امضا شد، صحبت می‌شد. مبلغ قرارداد من بالا نیست و از من بالاتر خیلی ها هستند.
به گزارش مدال، سروش رفیعی که امروز برای دو مرحله در باشگاه پرسپولیس حضور یافت تا حول حضورش در لیست مازاد و توافق برای دریافت رضایتنامه با مدیران این تمی گفتگو کند، برابر خبرنگاران حاضر شد و به سوالات آنها پاسخ داد.
در مورد اتفاقات 24 ساعت گذشته توضیح می دهید؟
اتفاقات خاصی نیفتاده است. باشگاه تصمیم گرفته و من امروز برای تعیین تکلیف به باشگاه آمده بودم.
تعیین تکلیف شد؟
نه هنوز.
از همین حالا گمانه زنی در مورد آینده شما ایجاد شده است. در این رابطه صحبت می کنید؟
تا زمانی که قرارداد نبندم باز هم این گمانه زنی ها هست و ادامه خواهد داشت.
روز گذشته پستی منتشر کردید و از مدیران باشگاه انتقاد کردید. در این مورد بیشتر توضیح می دهید؟
هر چیزی که می خواستم بگویم را در پستم توضیح داد و بیشتر از آن چیزی نیست. اگر نیاز باشد باز هم چیزی بگویم، می گویم. حالا قرار است فردا صحبت کنیم.
می گویند جدایی شما غیر فنی است. 
من که چیزی در این مورد نشنیدم. من تا حالا اختلافی با باشگاه نداشتم. 
صحبت های شما در ویدئویی که منتشر کردید، گمانه زنی در مورد اختلافتان با باشگاه را بیشتر کرده است.
نه ببینید در آن ویدئو من صحبت کردم و انتقاد کردم از سیستم باشگاه. اگر لازم باشد در آینده بیشتر صحبت می کنم. حالا همانقدر بس است. فردا هم تعیین تکلیف می کنم.
 احتمال ماندنتان وجود دارد؟
نه برای این اینجا هستم که کارم با باشگاه تمام شده است.
صحبت هایی مطرح شده که سروش در تمرینات با تذکر کالدرون مواجه شده. درست است؟
چه کسانی این حرف را زده اند. فضای مجازی که مجازی است و هر چیزی بخواهند می نویسم. خبرگزاری ها هم که همانطور شده و هر چیزی می خواهند می نویسند. تا الان در مورد مسائلی که بوده صحبت کردم و بعد از تعیین تکلیف باز هم اگر نیاز باشد، صحبت می کنم.
می گویند شما قربانی بازگشت بشار رسن شده اید. درست است؟
بشار که قبلا هم بوده و با هم در تیم همبازی بوده ایم. اگر یک نفر قرار بود به تیم بیاید و من خوشحال شوم، واقعا آن بشار رسن بود. از صمیم قلب بابت تمدید قرارداد رسن خوشحال شدم. با او در تماس بودم و از این قضیه خوشحالم. من و بشار سال گذشته در یک تیم بودیم.
می گویند مبلغ قرارداد شما بالا بوده است.
مبلغ قرارداد اگر بالا بود، همان روزی که قرارداد امضا شد، صحبت می شد. مبلغ قرارداد من بالا نیست و از من بالاتر خیلی ها هستند.
این بحث مطرح می شود که سروش رفیعی بعد از بازگشت از قطر همان بازیکن همیشگی نشد.
اولا اینکه یک بازیکن همیشه نمی تواند به هر حال یک شکل باشد. اگر قرار بود من یا بقیه فوتبالیست همیشه یک شکل باشیم، دیگر مسی و رونالدو نداشتیم. اینطوری یا همه خوب بودن یا بد. من مصدومیت شدیدی داشتم. 4 ماه اصلا ندویدم. هفت ماه اصلا فوتبال بازی نکردم و فکر می کنم این دلایل برای کسی که حداقل یک بار فوتبال بازی کرده، می تواند قانع کننده باشد که چرا من شرایط گذشته ام را نداشتم.

اخبار مرتبط:

واکنش سروش رفیعی به همه شایعات/ ویدیو

تگ ها


پرسپولیس سروش رفیعی لیست مازاد پرسپولیس لیگ برتر فوتبال ایران ایرج عرب تمدید قرارداد بشار پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال