رفیق رونالدو مقصد کریستیانو را فاش کرد!

همچنان احتمال بازگشت کریستیانو رونالدو، ستاره پرتغالی یوونتوس به رئال مادرید وجود دارد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، شبکه ال چیرینگیتو دیروز اعلام کرد که ادو آگیره، دوست نزدیک کریستیانو رونالدو و گزارشگر این تلویزیون قصد دارد امشب خبری فوری در مورد آینده این ستاره پرتغالی در برنامه خود اعلام کند. این برنامه از نیمه شب به وقت اسپانیا شروع شد و بعد از شرح چند خبر کوتاه، ادو آگیره خبری مهم در مورد رونالدو را فاش کرد. به گفته او، کارلو آنچلوتی، سرمربی رئال مادرید برای بازگرداندن کریستیانو رونالدو به برنابئو گفت و گوهایی را با مدیران باشگاه آغاز کرده است.

کارلتو معتقد است ستاره پرتغالی در این سن و سال نیز هنوز جاه طلب بوده و می تواند به رئال مادرید در فصل پیش رو کمک کند. البته فلورنتینو پرز در گذشته صراحتاً اعلام کرده بود که این باشگاه برنامه ای برای جذب رونالدو ندارد و سرمایه رئال مادرید در راه انتقال بازیکنانی چون کیلیان امباپه یا ارلینگ هالند خرج خواهد شد. اما به نظر می رسد لوس بلانکوس در این فصل شرایط جذب این دو بازیکن را ندارد و رونالدو می تواند حداقل در یک فصل آینده مشکلات خط حمله رئال مادرید را حل کند.

ماندن ارلینگ هالند در دورتموند قطعی شده و می توان جدایی این ستاره نروژی را محال دانست. از سوی دیگر و در فاصله کوتاه باقیمانده تا پاییان پنجره تابستانی، پاری سن ژرمن علیرغم جذب لیونل مسی هنوز پالس مثبتی برای فروش کیلیان امباپه ارسال نکرده و شانس خرید این ستاره فرانسوی نیز چندان بالا نیست. بدین ترتیب رئال مادرید اینگونه یک تابستان دیگر را نیز بدون انجام خرید بزرگ سپری خواهد کرد و انتقال کریستیانو رونالدو می تواند سوپرایز بزرگ این تیم در روزهای پایانی پنجره نقل و انتقالاتی باشد.

رونالدو در دوران دو ساله کارلو آنچلوتی روی نیمکت رئال مادرید روزهای فوق العاده ای را سپری کرده و اولین بار در این باشگاه زیر نظر این سرمربی ایتالیایی لیگ قهرمانان را فتح کرد. قرارداد این بازیکن با یوونتوس یک سال دیگر تمام می شود و خود او نیز بی میل به جدایی در هفته های اخیر نبوده است. البته هنوز مذاکرات رسمی در مورد بازگشت رونالدو به رئال مادرید انجام نشده، اما تمایل کارلو آنچلوتی به همکاری دوباره این بازیکن می تواند خیلی زود معادلات تابستانی را بهم زده و زمینه انتقال ستاره پرتغالی به برنابئو را فراهم کند.

آمار گلزنی رونالدو در فصل گذشته در ترکیب یوونتوس و همچنین رقابت های یورو ۲۰۲۰ نشان داد این بازیکن هنوز تمام نشده و از آمادگی بالایی برخوردار است. اینگونه رئال مادرید برای فصل پیش رو از یک گلزن طراز اول برخوردار خواهد بود و با توجه به رقم پایین احتمالی خرید رونالدو از یوونتوس (حدود ۳۰ میلیون یورو) می تواند در سال های بعد برای خرید ستاره هایی چون کیلیان امباپه یا ارلینگ هالند نیز اقدام بکند.  البته نباید فراموش کرد پرداخت دستمزد رونالدو در قرارداد احتمالی نیز آسان نخواهد بود.

تگ ها


فلورنتینو پرز کریستیانو رونالدو فوتبال جهان یوونتوس سری آ فوتبال